Ergen ` den Irak Konusunda Analizler

Gaziantep ilinde Yaşayan Şanlıurfalı İş Adamı Abdülhakim Ergen Irak Konusunda Yapmış olduğu Analizlerini Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Anlattı .

Ergen ` den Irak Konusunda Analizler
Bu içerik 653 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP –ÖZEL HABER

Gaziantep ilinde  Yaşayan Şanlıurfalı İş Adamı Abdülhakim Ergen Irak Konusunda Yapmış olduğu Analizlerini Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Anlattı .

Ergen , Şuan Irak  Hükümetinden son durum karışıklıktan dolayı , bir ay içerisinde büyük muhtemelen yaptığımız analizler sonucunda .Türkiye `mize yeni bir göç geleçek  bunun şuan önlem alınması açısından önlem alınması gerekir.geleçek göç mültecilerin içerisinde muhtemelen sızmalar olacak ve içerisinde  terör örgütleri olacaktır . bunun için üst seviyede önlemlerin alınması gerektiğini ve bunlar için yapılacak tampon bölgenin oluşturulmasını ve Türkiye `nin içerisinde sızmaması gerekiyor.

Türkiye `de Suriye `den gelen mültecilerin sıkıntılarını yaşadıklarını yaşamaması için sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan , Başbakanımız Sayın Bin Ali Yıldırım ,Bakanlarımız ve Stk Temsilcilerine Beklentimizin Birlik ve beraberlik içerisinde yapılmasını arz ederim .bu ülke hepimizin bizler ülke olarak hangi ülkeden gelen Müslüman mültece kardeşlerimiz gelirse gelsin ülke olarak artık tedbirlerimizi almamız lazım ve tampon bölge oluşmasını isteriz ve gelenlerin ülkemiz içinde rahat gezilmemesi gerektiği ve tampon bölgeden güvenli bir şekilde ülkemizi onlara sahip cıkarak bakılmasını istiyoruz ülkemizin huzuru ve refahı için dedi.

TÜRKİYE IRAK GÖÇ MÜLTECİ ABDÜLHAKİM ERGEN GAZİANTEP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI