Marmaris `te 2. Balık Ekmek Şenliği Yapıldı

Muğla İlinin Marmaris İlçesinde son zamanlarda yapılan şenlikler ilçede beğeni topluyor. Marmaris Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Bozburun Su Ürünleri Kooperatifi ortaklaşa olarak Bozburunda " Balık Ekmek " şenliği düzenlendi.

Marmaris `te 2. Balık Ekmek Şenliği Yapıldı
Bu içerik 208 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-MARMARİS 


Muğla İlinin  Marmaris İlçesinde son zamanlarda yapılan şenlikler ilçede beğeni topluyor.
Marmaris Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Bozburun Su Ürünleri Kooperatifi ortaklaşa olarak Bozburunda " Balık Ekmek " şenliği düzenlendi.
Etkinliğe Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Metin Ercan, Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Jand. Yrb. Mustafa Çetinkaya , Sahil Güvenlik Komutanlığından Deniz Yzb. Kazım Ala katıldı.
Şenlikte konuşma Yapan Marmaris Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürü  Nejmettin Kaya  : ilçe müdürlüğü olarak balık tüketiminin arttırılması ve özellikle çocuklarımızın haftada en az bir sefer balık tüketmelerini teşvik etmek amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Aynı zamanda denizlerimizin bizlere atalarımızdan miras değil bir emanet olduğunu belirtmek istedik. Kaçak avcılık yapılması durumunda çocuklarımızın ilerde bu balıkları tüketmesi imkansız hale gelebilir. Balıkçılarımızdan isteğimiz avlanma sezonlarına uymalarıdır. Bozburun su ürünleri kooperatifine teşekkür ederiz.
Bozburun Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Durmuş Öztaş ise  yaptığı açıklamada :özellikle ilçe Gıda Tarım ve hayvancılık müdürlüğüne teşekkür ederiz. İl ve ilçe müdürlüğü bizlere her zaman destek oluyor.Bizler de çocuklarımız için her türlü etkinliğe açık olduğumuzu belirtiriz.
Marmaris halkı ve çocuklar doyasıya Marmaris balık ekmek şenliğinde mennun oldular.

 

marmaris balık ekmek şenliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI