Advert

Kaymakam Perçi,Hoca Şerif Mahallesinde Vatandaşları Dinledi

Birecik ilçesinin Hoca Şerif mahellesinde Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ,Daire Amirleri ve Siyasi parti Temsilcilerin katılımı ile Hoca Şerif Mahallesi Muhtarı Mehmet Esgin `ın Ev sahipliğinde Birlik ve beraberlik halk toplantısı yapıldı .

Kaymakam Perçi,Hoca Şerif Mahallesinde Vatandaşları Dinledi
Bu içerik 230 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-BİRECİK

Birecik ilçesinin Hoca Şerif mahellesinde  Birecik Kaymakamı Kadir Perçi ,Daire Amirleri ve Siyasi parti Temsilcilerin katılımı ile Hoca Şerif Mahallesi Muhtarı Mehmet Esgin `ın Ev sahipliğinde Birlik ve beraberlik halk toplantısı yapıldı .

Birecik Kaymakamı Kadir Perçi Hoca Şerif Mahallesinde beraberindeki heyet ile beraber mahallede inceleme yaparak tek tek vatandaşların sorunlarını dinledi .

Hoca Şerif Mahallesi Muhtarı Mehmet Esgin Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Yaptığı Açıklamada şunları söyledi.

Muhtar Esgin , Öncelikle Birecik Kaymakamı Kadir Perçi , daire amirlerine ,siyasi parti temsilcilerine ve Birecik belediyesi yetkililerin mahallemize gelerek vatandaşlarımızın sorunlarını birebir dinledikleri için tek tek teşekkür ediyorum.Bundan sonra sıksık mahallemizde toplantıların olmasını istiyoruz .

Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik içinde yaşadıklarını , taleplerimizi  yetkililere ilettik . mahallemizin en iyi yere gelmesi için ben ve ekibim  olarak  çalışmalarımız devam etmekte olduğunu  ifade etti.

BİRECİK KAYMAKAMI KADİR PERÇİ HOCA ŞERİF MAHALLESİ MUHTARI MEHMET ESGİN ŞANLIURFA BİRECİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI