Haliliye Belediyesi, Çölyak Hastalarının Yanında Olmayı Sürdürüyor

Haliliye Belediyesi, çölyak hastalarına glütensiz ekmek ve kek gibi 11 çeşit temel besin malzemelerinin içinde yer aldığı gıda kolisi desteğinin 2 periyodunu gerçekleştirerek, hastalara gıda paketi yardımında bulunuyor. ‘Benim bir belediyem var anlayışıyla’ her kesimin ihtiyacını karşıladıklarını ifade eden Başkan Fevzi Demirkol, “Çölyak hastalarımızın yanında olmayı sürdürüyoruz. Hastalarımıza 11 çeşitten oluşan 51 paketlik gıda kolileri dağıtıyoruz” dedi.

Haliliye Belediyesi, Çölyak Hastalarının Yanında Olmayı Sürdürüyor
Bu içerik 102 kez okundu.

Haliliye Belediyesi, çölyak hastalarına ihtiyaç duydukları temel besin maddelerinin teminini sağlamak amacıyla başlattığı çalışmalarını, ikinci periyotla devam ettiriyor. Şanlıurfa Çölyak Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile işbirliğiyle yürütülen çalışma kapsamında ilçe genelinde bulunan çölyak hastaları için içerisinde 11 çeşit gıda malzemesinin bulunduğu kolilerin dağıtımı, 2’nci kez başlatıldı. Haliliye Belediyesi Toplantı Salonunda Başkan Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcıları Aysel Göncü, Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ, Belediye Meclis üyeleri Abdurrahman Beyaz, İmam Fidanoğlu ve Mehmet Toprak, Çölyak Dernek Başkanı Hasan Doğan ile hastaların katılımıyla gıda kolilerinin dağıtımı gerçekleştirildi.

Toplantıda açıklama yapan Şanlıurfa Çölyak Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Doğan, Haliliye Belediyesinin çölyak hastalarına verdiği desteğin eşi, benzeri olmadığını ve bu nedenle Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ettiklerini söyledi.

halilye haberleri urfa.com şanlıurfa.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI