Advert

Yönetmen Murat Uygur `dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Uygur Medya Yönetim Kurulu Başkanı Yönetmen Murat Uygur , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yönetmen Murat Uygur `dan  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Bu içerik 215 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 


Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Uygur Medya Yönetim Kurulu Başkanı  Yönetmen Murat Uygur , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


 Uygur , milli birlik ve beraberliğin nişanesi olan Cumhuriyet’in 94. yıl dönümünü gururla kutladığını kaydederek, “Cumhuriyet, tarihin hiçbir döneminde boyunduruk altında yaşamayan, bağımsızlığına düşkün aziz milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin bir ifadesidir. Cumhuriyet’in ilan edilişinin 100. yıl dönümüne de yaklaşırken, Cumhurbaşkanımız, sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği 2023 hedefleri doğrultusunda daha fazla çalışmamız ve gayret etmemiz gerektiğinin farkındayız” ifadelerini kullandı.

Uygur , “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. yıl dönümünü kutluyorum. Vatanı uğrana canlarını feda eden şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olan gazilerimize ise minnet ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

YÖNETMEN MURAT UYGUR UYGUR MEDYA AKPARTİ CUMHURİYET BAYRAMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI