Advert

Yaşin `den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Gizlan Şirketler Gurubu Sahibi , Mardin Kanaat Önderi , Mardin Akparti İl Başkan Adayı, Hayırsever İş Adamı Abdurrahman Yaşin Cumhuriyetin kuruluşunun 94. Yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında.

Yaşin `den  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Bu içerik 304 kez okundu.


ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 


Gizlan  Şirketler Gurubu Sahibi  , Mardin Kanaat Önderi , Mardin Akparti İl Başkan Adayı,  Hayırsever İş Adamı Abdurrahman Yaşin  Cumhuriyetin kuruluşunun 94. Yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında.


Yaşin ,Tarih boyunca milletimiz istiklal ve istikbaline yapılan her türlü tehdidi bertaraf ederek birlik ve beraberliğimizin nişanesi olarak, 600 yıllık mirasın üzerinde Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yılını kutluyoruz.
Cumhuriyet; milletimizin doğulusu batılısıyla, kuzeylisi güneylisiyle, kadın erkek, yaşlı genç demeden kan ve gözyaşıyla yazdığı destanın adıdır. Cumhuriyet, milletimizin tarih içindeki yolculuğunun çok önemli bir anında yeniden dirilişin adıdır.
Türkiye Cumhuriyeti olarak özellikle iktidarımızca gerçekleştirilen ekonomik, askeri, demokratik atılımlar ve insani değerlere sahip çıkan dış politikası ile dünyada kendisinden söz ettiren hatta gıpta edilen başarılarıyla bölgesinde ve dünyada ilham kaynağı olmayı sürdürmektedir.
Milli iradeyi ipotek altına almaya çalışan hain Fetö mensuplarına karşı duruşuyla, bundan sonra da  adı ne olursa olsun her türlü tehdide karşı, dün olduğu gibi bugünde bertaraf etmeye aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğini göstermiştir.
Aziz Milletimiz bugün dünden daha güçlü, iri ve diridir. 2023 yılı yani Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında muasır medeniyetlere ulaşma ve daha da ileriye gitme hedeflerimize adım adım yürümekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurulması ve muhafazası için canlarını kanlarını hiç düşünmeden feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, nice Cumhuriyet Bayramlarını aynı ruh ve heyecanla kutlamayı temenni ediyorum.
Mardinli hemşehrilerimin, ülkemizin  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı  kutlu olsun.

 

yaşin abdurrahman yaşin akparti mardin akparti cumhuriyet bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI