Advert

Pop Sanatçı Habil İslam `ın Kaseti Müzik Piyasasını Alt Üst Etti

Ünlü Pop Sanatçısı Habil İslam `ın Oh Olsun Kaseti Müzik Piyasasını Alt Üst Etti. Sanatçı Yusuf İslam `a Benzeyen Ünlü Pop Sanatçı Habil İslam Ülkemizde ,Belçika `da ,Almanya` da , Avrupa `daki Gurbetçilerimizin Beğenisini Toplayarak . Türk Pop Müziği'nin en çok sevilen şarkılarını seslendiren Habil islam çıktığı her Sahne'yi coşturuyor.

Pop Sanatçı   Habil İslam `ın  Kaseti Müzik Piyasasını Alt Üst Etti
Bu içerik 368 kez okundu.

 

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

Ünlü Pop Sanatçısı Habil İslam `ın Oh Olsun Kaseti Müzik Piyasasını Alt Üst Etti. Sanatçı Yusuf İslam `a  Benzeyen  Ünlü Pop Sanatçı  Habil İslam  Ülkemizde ,Belçika `da ,Almanya` da , Avrupa `daki Gurbetçilerimizin Beğenisini Toplayarak  . Türk Pop Müziği'nin en çok sevilen şarkılarını seslendiren Habil islam  çıktığı her Sahne'yi coşturuyor.

Habil islam  popçu sahne aldığı her yerde seyircilerin çoğu zaman şarkılara eşlik ettiği ve tempo tuttuklarını ifade eden Habil islam Türkiye’de Yüzlerce gençin beğenisini şimdiden kazanmış oldum diye ifade etti.

Ünlü Pop Sanatçı Habil İslam `ın Sponsuru Abisi   İş Adamı  Mehmet Fırat  ise  Kardeşim için canım feda olsun diyerek tüm servetini kardeşinin geleceği için harcadığını artık ülkemizde genç pop sanatçı kardeşim Habil İslam  var diyerek Allah yolunu açık etsin dedi.

ünlü pop sanatçı habil islam habil islam pop sanatçı istanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI