Advert

Başkan Cengiz Gider `Den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Lider Medya Gurup Yönetim Kurulu Başkanı ve Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Genel Başkan Yardımcısı Cengiz Gider , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Cengiz Gider `Den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Bu içerik 380 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 

Lider Medya Gurup  Yönetim Kurulu Başkanı ve Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği  Genel Başkan Yardımcısı   Cengiz Gider , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 Başkan Cengiz Gider , “ Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94.yılını kutluyor olmanın büyük coşkusunu ve onurunu yaşıyoruz" dedi.
Kutlama mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Cengiz Gider  ” Cumhuriyet, vatan için canından olmayı göze alanların, kadınıyla erkeğiyle, tüm yüreklerin ve bağımsızlık yolunda kenetlenmiş ellerin mücadele tarihidir. Büyük zorluklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin 94. yılını büyük bir mutluluk ve onurla kutluyoruz. Cumhuriyetimize dört elle sarılıp değerlerini daha da yüceltmek hepimizin ortak görevidir. Laik, demokratik, çağdaş Türkiye’nin güvencesi olan Cumhuriyet’in oluşturduğu özgürlük ortamını her geçen gün daha fazla koruma ve onun evrensel değerlerine daha sıkı sarılma gerekliliğinin bilinciyle, tarihimizin dönüm noktası Cumhuriyetimizi birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geçmişte olduğu gibi bugün de yarında yaşatacağız. Ülkemizin ve milletimizin kurtuluşu için canlarını vermekten çekinmeyen başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde sonsuz minnet ve saygı ile eğiliyorum. Büyük onur ve gururla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızın 94. yıldönümünü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

başkan cengiz gider cumhuriyet bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI