Advert

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu `dan Teröre Kınama

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu Hakkari Şemdilli İlçesinde Gerçekleşen olaylardan dolayı Genel Merkezde Teröre Kınama Mesajını Basın Açıklaması ile duyurdu .

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu `dan  Teröre  Kınama
Bu içerik 586 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu Hakkari Şemdilli İlçesinde Gerçekleşen olaylardan dolayı Genel Merkezde   Teröre Kınama  Mesajını  Basın Açıklaması ile duyurdu .

Genel Başkan Batu  Mesajından Şu İfadelere Yer Verdi ,  Hakkari Şemdinli ilçesinde  gerçekleşen, çok sayıda güvenlik güçlerimizin hayatını kaybetmesine  yol açan saldırıları ve terörün her şeklini insanlık suçu olarak değerlendiriyor ve şiddetle kınıyoruz.

İçinde bulunduğumuz dönemde teröre karşı birlik, beraberlik ve sağduyu içinde ortak hareket etmek her zamankinden daha da büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizdeki huzur ve istikrar ortamını hedef alan bu tür terör saldırılarının bir daha yaşanmamasını diliyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve tüm milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu `dan Teröre Kınama ankara hakkari
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI