Advert

GENÇLERİMİZ FARKLI KÜLTÜRLERİ TANIYOR"

GENÇLERİMİZ FARKLI KÜLTÜRLERİ TANIYOR"

GENÇLERİMİZ FARKLI KÜLTÜRLERİ TANIYOR
Bu içerik 154 kez okundu.
Gençlerin tarihi ve kültürel yönden zengin çevre iller ile kendi il ve ilçelerini daha yakından tanımalarını sağlayan projenin her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun ilgi gördüğünü belirten Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, katılım gösteren gençlerden güzel geri dönüşler aldıklarını söyledi.
Şehirler ve Kültürler-Yöremiz projesinin gençler arasında diyalogun arttırılmasına katkı sağladığını vurgulayan İl Müdürü Keşküş, " Şehirler ve Kültürler-Yöremiz projesine il ve ilçelerden bir çok gencimiz katılım gösterdi. Bu projeyle bir çok genç hayatlarında ilk defa farklı bir ili gezme şansı buluyor. Kırsal kesimlerde yaşayan maddi durumu iyi olmayan gençlerimize ağırlık verdiğimiz bu projede gençlerimizden güzel geri dönüşler alıyoruz. Bu projeyi yürüten Gençlik ve Spor Bakanlığımıza çok teşekkür ediyor, gençlerimizle zamanlarını geçiren gençlik merkezi çalışanlarımızı takdir ediyorum" ifadelerini kullandı.
Proje günübirlik programlar halinde gerçekleştirilirken gençler gün içerisinde projeye katıldıktan sonra konaklama yapmadan yine aynı gün ikametgâhlarına geri döndü.
 
şanlıurfa gençlik haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI