Advert

Cantosun ve Alkan Aileleri Barıştı

Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinin Toki Mahellesinde Bir Özel Cafe salonunda Cantosun ve Alkan Ailelerinin Barış yemeği yapıldı . Şanlıurfa'da bir kan davası daha barışla sonuçlandırdı. Cantosun ve Alkan Ailelerini Barıştıran kişiler ise Barış elçisi Hakim Karadaş, Barış Elçisi Mithat Polat yaptı.

Cantosun ve Alkan Aileleri Barıştı
Bu içerik 457 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA


Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinin Toki  Mahellesinde Bir Özel Cafe  salonunda Cantosun ve Alkan Ailelerinin Barış yemeği yapıldı .
Şanlıurfa'da bir kan davası daha barışla sonuçlandırdı. Cantosun ve Alkan Ailelerini Barıştıran kişiler ise  Barış elçisi Hakim Karadaş, Barış Elçisi Mithat Polat  yaptı. 
Barış yemeğine Şanlıurfa Akparti Milletvekili  Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Karadaş, Çok sayıda Stk temsilcileri, vatandaşlar ve iki ailenin fertleri katıldı .


Tekbir ve selavatlar ile Cantosun ve Alkan Aileleri  Kurani Kerim `ın altından geçerek tek tek tokalaşarak barıştılar .
Milletvekili Mehmet Ali Cevheri  , öncelikle Her iki ailenin  barışına  vesile olan herkese teşekkür ediyorum .benim doğduğum ve yaşadığım mahallemin olduğu insanların barış yemeğinde olmak beni çok sevindirmiştir .peygamberimiz Hz.Muhammed  [s.a.]  ise ilk barışı kendi akrabalarından yapmıştır . bizimde insanlar arasında sürekli barış yapmamız lazım burada cantosun ve alkan ailelerini tebrik  diyorum barıştıkları için kan davası son bulmuştur.bugün Şanlıurfa ilimizde Bir  kan davası daha  son bulması için şahit olduk her iki aileye kardeşce yaşamasını temenni ediyorum dedi.


 İş Adamı Barış Elçisi  Kanaat Önderi Mithat Polat ise biz Cantosun ve Alkan Ailelerinin kan davasını sonlandırmak için ben  Hakim Karadaş ve arkadaşlarımız ile  büyük çalışma  sonucu bugün burada bir kan davasını yine sonlardırdık.  biz Şanlıurfa ilimizde nerde bir kan davası varsa elimizden ne geliyorsa onların barış ması için tüm mücadelemizi vereceğiz dedi .


Şanlıurfa Taksiciler Derneği Başkanı Hasan Karadaş ise biz bugün yine Şanlıurfa ilimizde bir barış yemeğine vesile olduk abim Hakim Karadaş ve arkadaşlarının yapmış olduğu çalışma sonucu bugün yine bir kan davası  son buldu.  Cantosun ve alkan ailelerinin barış yemeğine vesile olanlara tek tek teşekkür ediyorum dedi.


İş Adamı  Barış Elçisi Kanaat Önderi  Hakim Karadaş  ise yaptığı Açıklamasında  Hayırlı uğurlu olsun Cantosun ve Alkan Ailelerine ,  bugün Şanlıurfa ilimizde  iki aileyi barış ile sonlandırdığımız için çok sevinçliyiz arkadaşlarımız ile  barış yemeğimize gelen tüm konuklara ve her iki aile fertlerine tek tek teşekkür ederim dedi.

 

ŞANLIURFA BARIŞ YEMEĞİ CANTOSUN VE ALKAN AİLELERİ MEHMET ALİ CEVHERİ VEKİL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI