Ortadoğu Uzmanı Ergen , Türkiye Kim İle İttifak Kuruyorsa Bir Bir Yıkılıyor ABD Tarafından

Ortadoğu uzmanı iş adamı Abdulhakim Ergen Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e ortadoğudaki son gelişmeleri bir bir anlattı. Ergen , Son zamanlarda Suudi Arabistan ` daki taht kavgaları ve İsrail,ABD,Fransa ve İngilizlerin Ortadoğu daki yapılan oyunların perde arkası petrol olduğunu ifade ederek .

Ortadoğu Uzmanı Ergen , Türkiye Kim İle İttifak Kuruyorsa Bir Bir Yıkılıyor ABD Tarafından
Bu içerik 154 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP –ÖZEL HABER

Ortadoğu uzmanı iş adamı Abdulhakim  Ergen Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e ortadoğudaki son gelişmeleri bir bir anlattı.

  Ergen  , Son zamanlarda Suudi Arabistan ` daki taht kavgaları ve  İsrail,ABD,Fransa ve İngilizlerin Ortadoğu daki yapılan oyunların perde arkası petrol olduğunu ifade ederek .

ABD Tüm oyunları bozarak Türkiye ile kim ittifak içinde ise tek tek o ülkeyi kausa götürerek o ülkede kendi egemenliğini kurmak için  düğmeye basmış bizde ülke olarak tedbirimizi almamız lazım bize dost görünen ABD ` nin Türkiye düşmanlarının destekçisi olduğunu tüm dünya biliyor.

Dünyanın tek karışmayan ülkesi Suudi Arabistan kalmiştı oda ABD `nın  bir 05.10.2017 Tarihinde Suudi Arabistan  Kralı Selmman Bin Abdülaziz el suud resmi temaslarda bulunmak üzere Rusya `nın başkenti  Moskova `ya gitmişti tarihi ziyaretlerinden dolayı  Buda ABD `yı derinden üzmüştü ve nihayet ABD Kutsal topraklarımızın bulunduğu Suudi Arabistan daki kraliyet ailesini karıştırma başlayarak düğmeye bastı Ortadoğuyu yeniden Suudi Arabistan üzerinden şekillendirmeye başladı.

Bugun ise yemen deki füze saldıralarına karşılık  Suudi arabistan  akşam vererek misyoner güçlerin desteği ile Ortadoğu kan gölüne çevrilmesine istiyorlar.

Haçlı seferleri devam ediyor Başta ABD,İsrail,Fransa,Almanya,İngilizlerin ittifakı devam ediyor .Müslüman ülkelere karşı .

Suudi Arabistan  Geleceğin  Suriye `si ve ırak` ı ve mısır` ı gibi tahmin ediyoruz .

Ortadoğu Uzmanı Ergen Türkiye Kim İle İttifak Kuruyorsa Bir Bir Yıkılıyor ABD Tarafından ORTADOĞU SUUDİ ARABİSTAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI