Ortadoğu Uzmanı Ergen `den Ohal Açıklaması

Ortadoğu Uzmanı İş Adamı Abdulhakim Ergen Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e OHAL hakkında Analizlerini söyledi . Ergen, ülkemizde ohal ın uzatılmasının önemini açıklayarak .ohal ülkemizin geleceği için çok önemli olduğunu içimizdeki hayinlerin temizlenmesi lazım .

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den  Ohal Açıklaması
Bu içerik 262 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP -ÖZEL HABER 

Ortadoğu Uzmanı  İş Adamı Abdulhakim  Ergen Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e OHAL hakkında Analizlerini söyledi .

Ergen, ülkemizde ohal ın uzatılmasının önemini açıklayarak .ohal ülkemizin geleceği için çok önemli olduğunu içimizdeki hayinlerin temizlenmesi lazım .

Ergen ,  Ohalden rahatsız olan kişiler devletine , bayrağına  ve Türk milletine  ihanet ettiklerini düşünüyorum ..ohal esnaf ve iş adamı için benim düşüncelerim ve analizlerim hiçbir zararı olmadığını tam tersine bir faydası olduğuna kanaatındayım .  bazı kişilerin sosyal medyadaki yapılan paylaşımları sanki Türkiye `nin tek sorunu buymuş gibi lanse ediliyor.  Halbuki Türkiye ` nin Güvenlikten Ekonomiye kadar bir çok sorunu varken  bunu sürekli ısıtıp ısıtıp gündeme getirmeleri hiç doğru bir yaklaşım olduğunu zannetmiyorum  Ohal `ı . amaçları ohal değildir amaçları Suriye ve ırak ve mısır yapmalarıdır .hiç bir zaman zannetmesinler Türkiye `yı  Suriye ve Irak` a çeviremiyecekler  .bayrağımızın rengi kırmızı ve beyaz oluşumun anlamı şehitlerimizin kanı ile sulandığı unutmasınlar bu millet 15 temmuz ` da darbeye karşı  birlik ve baraberlik  içinde mücadele verdi.  ülkemiz ikinci kurtuluş savaşı gerçekleştirdi.

15 temmuz darbesinden dolayı ülkemizde yapılan ohal `ın devam edilmesi çok önemli dedi.

Ohal  kimler için teşkil ettiğini Ohal bana göre terör örgütleri ,Türkiye düşmanları ve ülkemizi yıkmaya çalışan bazı siyasi kimlikler altında  faaliyetlerin yürütüldüğünü ABD Tarafından yönetildiğini görüyoruz .halkımızın bu konuda  bilinçlenmesi için hükümetimizin bir an önce  bu tür   faaliyetlerin önünü kesmesi gerektiğinin kanaatindeyim .

Türkiye ` nin bir yere gelmesini istiyorsak bu topraklar üzerinde yaşayan herkesin elinin taşın altına katması gerektiği kanaatini taşımaktayım. En ufak bir sıkıntı ve sorunda ’’nerde bu devlet nerde bu millet’’ naralarının atılması doğru değildir.

 

 

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den Ohal Açıklaması abdulhakim ergen ohal ortadoğu uzmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI