Advert

ÖĞRENCİLER SORDU REKTÖR TAŞALTIN CEVAPLADI

Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen “Öğrenciler Soruyor, Rektör Cevaplıyor” programında, Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, öğrencilerle bir araya geldi.

ÖĞRENCİLER SORDU REKTÖR TAŞALTIN CEVAPLADI
Bu içerik 105 kez okundu.

Osmanbey Kampüsü Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen programda Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, salonu dolduran öğrencilerden gelen soruları yanına not alarak tek tek cevapladı.

Öğrencilerin görüş ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Rektör Prof. Dr. Taşaltın, Üniversitenin whastapp hattına tüm soru ve sorunlarını iletmeleri için öğrencilere çağrıda bulundu.

Eğitimin daha da kaliteli bir hale gelmesi için öğrencilerin sürece katılımının önemli olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Üniversite tarafından düzenledikleri anketlerin öğrenciler rastgele doldurulduğunu belirterek, “Bu anket bizim için çok önemli ama sizin önemi vermediğimizi görüyoruz.  Sonrada şikayet ediyorsunuz. Bu şikayetlerinizi ve önerilerinizi, başta düzenlediğimiz ankette yaparsanız. Diğerlerini de whatsapp hatımızdan bize bildirirseniz, bizler de yönetim olarak çözüm yoluna gideriz” dedi.

Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr.  Bürhan Akpunar ve Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Hasan Akan’nın eşlik ettiği promramda, Rektör Yardımcısı Prof. Dr.  Ali Sarıışık, Dekanlar, öğretim elemanları ve çok sayıda hazır bulundu.

şanlıurfa öğrenci eğiytim çalışması haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI