Advert

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den Nato `yu Kınama Mesajı

Ortadoğu Uzmanı İş Adamı Abdulhakim Ergen , Nato’nun bünyesinde Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yapılan çirkin saldırı asla kabul edilemez. Bu çirkin tutumu en şiddetli şekilde kınıyoruz. Nato’nun mütefiklik anlayışını tekrar gözden geçirmesini umuyoruz.

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den    Nato `yu Kınama Mesajı
Bu içerik 220 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT- GAZİANTEP - ÖZEL HABER

Ortadoğu Uzmanı  İş Adamı  Abdulhakim  Ergen , Nato’nun bünyesinde Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yapılan çirkin saldırı asla kabul edilemez. Bu çirkin tutumu en şiddetli şekilde kınıyoruz.  Nato’nun mütefiklik anlayışını tekrar gözden geçirmesini umuyoruz.

Bu alçaklık Nato bünyesinde her boyutu ile değerlendirilmeli sorumluluğu olanlar hak ettiği cezayı almalıdır. Ve asla unutulmalıdır ki necip türk milleti bu tip ayak oyunlarını bir çok defalar müşade etmiş ve her defasında da alnının akı ile çıkmıştır. Çünkü bizler türk milleti olarak sırtımızı her daim Allah’a dayamış onun kaderine inanmış bir milletiz. Bu anlamda herkesin aklını başına alması yaptığı hatadan dönmesi umuyor,   her daim Türk milletini temsil eden cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu dost düşman herkese ilan ediyoruz. Çünkü bu alçaklık onun nezninde Asil Türk milletine yapılmıştır.

Ortadoğu Uzmanı Ergen `den Nato `yu Kınama Mesajı NATO TÜRKİYE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI