Advert

Sökmen 'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Akparti İstanbul 25 Dönem Milletvekili Aday Adayı Ali Sökmen ,“24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 Sökmen 'den  24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Bu içerik 365 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL


Akparti  İstanbul  25 Dönem Milletvekili Aday Adayı  Ali Sökmen   ,“24 Kasım Öğretmenler Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 


Sökmen   mesajında şu ifadelere yer verdi: “Toplumların geleceğinibelirleyen en temel ve en önemli şey eğitimdir. Bir toplumun aydınlık geleceğini eğitimle inşa eden, nesillere saygı, sevgi ve bilgiyi sabırla nakış gibi işleyen en büyük değerlerimiz öğretmenlerimizdir. 1981’den bu yana her yıl gururla kutladığımız bugün, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Başöğretmen” olduğu gündür. “Dünyanın her yerinde öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer üyeleridir” diyen Atatürk, eğitime ve  öğretmenlerimize verdiği değeri her fırsatta dile getirmiştir. Nesillerin yetişmesinde çok önemli roller üstlenen öğretmenlerimiz, görevlerini her zaman layıkıyla yerine getirmiş, Anadolu’nun dört bir yanında büyük bir fedakarlık ve özveri ile çalışarak  gençlerimizi geleceğe hazırlamıştır.
Bu duygu ve düşüncelerle, mesleğine gönül veren başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor,  değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum”.

Sökmen 'den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI