Advert

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit , Nurdağı Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit yönetim kurulu üyeleri ile beraber Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar ` ı Makamında ziyaret ettiler . Ziyaret esnasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundular .

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit , Nurdağı Ziraat Odasını Ziyaret Etti
Bu içerik 389 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı  ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit  yönetim kurulu üyeleri ile  beraber Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar ` ı Makamında ziyaret ettiler . Ziyaret esnasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundular .

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı  ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit  öncelikle Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar `ın Nurdağı ilçesine kazandırmış olduğu örnek ziraat odası binası için teşekkür ediyorum . bizde  Gaziantep ziraat odaları birliği olarak   maddi ve manevi olarak her zaman yanındayız .Gaziantep ilimizdeki  çiftçilerimiz için yapmış olduğumuz projeler ve yapacağımız projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunduk dedi.

Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar ise Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı  ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ve  yönetim kurulu üyelerinin bizleri odamızda ziyaret etmesinden dolayı    teşekkür ediyorum . biz Bölgenin en iyi modern  Ziraat odası Binasına sahip  olduğumuz için maddi ve manevi destekleri her zaman veren herkese teşekkür ediyorum . ilçemizde çiftçilerimiz ile her zaman birlik ve beraberlik içinde  en  iyi  projeleri yaparak çalışmalarımız devam etmekte.

Ayrıca çiftçilerimiz ve vatandaşlarımızın SGK ile işleri olanların  daha önce Gaziantep ilimize ve İslahiye ilçemize gidiyorlardı . Gaziantep Milletvekilimiz sayın  Şamil Tayyar tarafından Nurdağı ilçemize  kazandırılan SGK Müdürlüğü .Bizde  Ziraat Odası  olarak binamız içerisinde 2 katta yer verilerek  ücretsiz  4 yıl  kira alınmadan SGK Nurdağı Müdürlüğüne tahsis  edilmiş olup .  Amacımız halkımız ve çiftçilerimizin işlevlerinin daha hızlı yapılması için binamızda yer vermiş bulunmaktayız  .

Binamız içerisinde 1 kat çiftçilerimiz evrak ve işlevleri ,2 kat SGK,3 kat başkanlık makamı , meclis ve çiftçi  toplantı salonu ,4 kat ise  lokal olarak ayrılmıştır .ilçemizdeki çiftçilerimize  en iyi hizmeti vermek için tam kadro olarak çalışmalarımız  devam etmektedir .

 

 

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı Yiğit Nurdağı Ziraat Odasını Ziyaret Etti gaziantep nurdağı ziraat odası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI