Advert

Akparti Mardin İl Başkan Adayı Yaşin , Misiad Mardin Şubesini Ziyaret Etti

Mardin Akparti İl Başkan Adayı Ünlü İş Adamı Abdurrahman Yaşin Misiad Mardin Şubesi Başkanı Mesut Öztürk `u ekibi ile Makamında ziyaret etti.

Akparti Mardin İl Başkan Adayı Yaşin ,  Misiad Mardin Şubesini Ziyaret Etti
Bu içerik 322 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-MARDİN- ÖZEL HABER 

Mardin Akparti İl Başkan Adayı Ünlü  İş Adamı Abdurrahman Yaşin  Misiad Mardin Şubesi  Başkanı Mesut Öztürk `u ekibi ile Makamında  ziyaret etti.

Mardin Akparti İl Başkan Adayı İş Adamı Abdurrahman Yaşin  , Mardin ilimize hizmet etmek için Akparti Mardin il başkanlığına  aday olduğumuzu bu süreçte ilimizde bulunan Stk temsilcileri ziyaret ediyoruz .  Bugün ise MİSİAD  Mardin Şube Başkanı Sayın Mesut Öztürk Başkanı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulunduk . Her şey Mardin ilimiz için diyorum . Mardin ilimiz en güzel yerlere ve hizmetlere layık olduğunu ifade etti.

 

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği  [MİSİAD ] Mardin Şubesi Başkanı Mesut Öztürk ise Öncelikle Kadim Dostum  Mardin ilimizin sevilen sayılan yatırımcı ünlü  İş Adamı Akparti Mardin İl Başkan Adayı  Sayın Abdurrahman Yaşin  Başkanın şube  binamızda bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür ediyorum . Adaylık sürecinde başarılar dilerim inşallah her şeyin hayırlısı ile olur .yolu açık olsun diyoruz.

Akparti Mardin İl Başkan Adayı Yaşin Misiad Mardin Şubesini Ziyaret Etti MARDİN MİSİAD MESUT ÖZTÜRK ABDURRAHMAN YAŞİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI