Advert

CHP Birecik İlçe Başkanı Yaşar Güven Tazeledi

Şanlıurfa Birecik ilçesinin Mehmet Akan Kültür Merkezinde CHP Birecik ilçesi olağan Kongresi Yapıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu yapıldıktan sonra divan kurulu seçimi yapıldı Divan Başkanlığına CHP Şanlıurfa il Başkanı Aziz Aydınlık, üyeler ise Müslüm Yaşargün ve Ahmet Karataş oldu.

CHP Birecik İlçe Başkanı  Yaşar Güven Tazeledi
Bu içerik 884 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA -ÖZEL HABER 

Şanlıurfa Birecik ilçesinin Mehmet Akan Kültür Merkezinde  CHP Birecik ilçesi olağan Kongresi Yapıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşu yapıldıktan sonra divan kurulu seçimi yapıldı Divan Başkanlığına  CHP  Şanlıurfa il Başkanı  Aziz Aydınlık, üyeler ise Müslüm Yaşargün ve Ahmet Karataş oldu.

Kongreye Katılanlar ise CHP Şanlıurfa il Başkanı Aziz Aydınlık, il Yönetim kurulu üyeleri, CHP Karaköprü İlçe Başkanı Murat Yazar, Chp Suruç ilçe Başkanı Servet Gören, CHP Halfeti İlçe Başkanı Mehmet Vural ve çok sayıda delegeler  katıldı.

Mali ve Faaliyet Raporların okunması ile seçime geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimde CHP Birecik ilçe Başkanı  Av. Sakıp yaşar yeniden başkan seçildi. 

 

 CHP Şanlıurfa il Başkanı Aziz Aydınlık : Birecik ilçemizin olağan kongresini yapıyoruz. yeniden seçilecek olan ilçe Başkanımız Av. Sakıp Yaşar  Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı uğurlu olsun diliyorum. CHP Şanlıurfa ilçelerinde Kongre sürecine girdik. her gün bir ilçenin kongresini yapıyoruz. 2019 seçimlerine hazırlık için çalışmalarımız devam ediyor dedi.

 

CHP Birecik ilçe Başkanı Av. Sakıp Yaşar   ise öncelikle beni  yeniden başkan olarak seçen Birecik ilçemizin değerli Chp Delegelerimize  teşekkür ediyorum.  Ben ve yönetim kurulu üyelerim her zaman olduğu gibi  yeniden halkımızın ve ilçemizin hizmetinde olacağız. Kongremize teşrif eden İl Başkanımız Aziz Aydınlık ve ilçe başkanlarıma teşekkür ederim  dedi.

 

CHP Birecik ilçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Asil, Yedek üyeler ise

Asil  üyeler : Başkan Av. Sakıp Yaşar, Hasan Arslan, Mehmet Bayraktar, Mustafa Bilbay, Sıddı Çetin, Salih Çilkılıç, Derviş Durmaz, Abdulkadir Ersoy ,   ismail Karaefe, Nurettin Kaya, Salih Kolkıran, Cuma Kılıç, Mehmet Öztürk, Abdullah Terhan, Muzaffer Yiğitbaşı.

Yedek üyeler ise Sadettin Ayalp,  Abdulkadir Balıkçı, Mehmet Dönmez, İbrahim Halil Kaya, Süleyman Kolkıran,  Hasan Sokulgeç,  Ökkeş Tuna, Metin Oktay Yaşargün.

CHP Birecik İlçe Başkanı Yaşar Güven Tazeledi CHP BİRECİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI