Advert

Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Akparti`ye Gönül Vermiş 22 Dönem Diyarbakır Milletvekili Mesut Değer , 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Değer `Den 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Bu içerik 105 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA 


Akparti`ye Gönül  Vermiş  22  Dönem  Diyarbakır  Milletvekili  Mesut Değer , 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Değer ,Engelli vatandaşların hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması, hem sosyal devlet anlayışı, hem de vicdani sorumluluğun bir gereği olduğu kadar, sorunlarına çözüm üretmek, insanlık borcumuzun yanı sıra çağdaş toplum olmanın en önemli gereklerinden olduğunu söyledi.
Değer , "Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak, toplumla bütünleşmelerini sağlamak, geleceğe umutla bakan bireyler olarak, onların da toplumsal sorumluluk almalarına öncülük etmek, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızın güçlenmesini sağlayacaktır. Engellilik, sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olarak kabul edilmelidir. birer engelli adayı olduğu gerçeğinin farkında olarak, engelli vatandaşlarımıza en ileri yaşam standartlarını üreten, hak temelli politikalar için gece gündüz çalışmaya ve milletimizden aldığımız güç ile milletimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda sosyal politikalar üretmeye devam edeceğiz. Bu düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum" dedi.

 

MİLLETVEKİLİ MESUT DEĞER ANKARA DİYARBAKIR 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI