Advert

Gaziantep Ticaret Odası Cem Seymen ile Ekonomi ve Tarım Söyleşisi `ni Yaptı

Katılanlar ise Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Beyhan Hıdıroğlu , yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ,Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit , Yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlar ile beraber , Şahinbey Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak ,Avrupa Gazeteciler Derneği Gaziantep İl Temsilcisi Gazeteci Abdullah Yiğit ve çok sayıda Stk ,Öğrenciler ,İş Adamları ve siyasi parti temsilcilerin katılımı ile yapıldı .

Gaziantep Ticaret Odası  Cem Seymen ile Ekonomi  ve Tarım Söyleşisi `ni Yaptı
Bu içerik 174 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Gaziantep Ticaret Odası (GTO)nın üyelerinin gelişmeleri takip edebilmeleri için düzenlediği etkinlikler sürüyor. Bu çerçevede "CEM SEYMEN İLE EKONOMİ VE TARIM SÖYLEŞİSİ" etkinliği  GTO  Oda toplantı salonunda gerçekleştirildi .
Katılanlar ise Gaziantep Ticaret Odası  Yönetim Kurulu Başkanı  Şevket Beyhan Hıdıroğlu , yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ,Gaziantep Ziraat  Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit , Yönetim kurulu üyeleri  ve muhtarlar ile beraber , Şahinbey Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak ,Avrupa Gazeteciler Derneği Gaziantep İl Temsilcisi Gazeteci Abdullah Yiğit ve çok sayıda Stk ,Öğrenciler  ,İş Adamları ve siyasi parti temsilcilerin katılımı ile yapıldı .
Gaziantep Ticaret Odası  Yönetim Kurulu Başkanı  Şevket Beyhan Hıdıroğlu ,  Oda olarak bu etkinliği Amerika'da University of New York'ta siyasal ekonomi, ardından da Televizyon Yayıncılığı eğitimi almış ve aynı zamanda Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olarak, Şair Cevat Çapan ile "Joseph Conrad Romanlarında Sömürgeciliğin İzleri" konulu yüksek lisans tezini hazırlayan Cem  Seymen ile gerçekleştiriyoruz. Cem Seymen Türkiye ve dünya ekonomisi hakkında izleyenleri büyüleyen bir anlatım tarzına sahip. Ülke ekonomisini bilim adamına, işin erbabına sorarak irdeleyen, yetinmeyip ülkeler gezen, araştırmalar yapan Cem Seymen geniş kitleler tarafından tanınmaktadır. Bugun Cem Seymen aramızda olduğunu bize analizleri anlatacaklarını ifade ederek Gaziantep Ticaret Odası Faaliyetlerimiz devam edecektir . dedi.
ekonomiyi, hem Türkiye'nin iç dinamikleri hem de diğer ülkelerin ekonomi modelleri ile analiz ederek yorumlayan  Cem Seymen, Gaziantep Ticaret Odası üyelerine ve yönetim kurulu üyelerine ,Oda Başkanlarına  ,Basın Mensuplarına , öğrencilere ve ekonomiyi seven kişiler ile buluştu. 
Gaziantep Ziraat  Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ise yaptığı Açıklamasında şunları söyledi öncelikle Gaziantep ilimiz için kim bir temel taş koyarsa Allah razı olsun diyoruz .Gaziantep ilimiz  bölgenin gelişen , yükselişi ile  sürekli  en iyi yere getirmek için  mücadele eden yatırımcı ,  sanayici ,çiftçilerimizin ekonomide en iyi yere getirmek için çalışmalarımız devam etmekte olduğunu . bügün ise GTO `nın  ev sahipliğinde  yapılan Cem Seymen ile Ekonomi ve Tarım Söyleşisi çok güzel geçti. ilimizde böyle etkinliklerin yapılması ilimizin en iyi yere getirmesi demektir  hepimiz Gaziantep liyiz Gaziantep şehrimizi en iyi yere getirmek için bizde ziraat odaları birliği olarak her zaman maddi ve manevi çalışmalarımız devam ediyor .

 
 

GAZİANTEP GTO CEM SEYMEN GAZİANTEP ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI CUMA YİĞİT EKONOMİ GAZİANTEP TİCARET ODASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI