Advert

OSMANLI OCAKLARI 1453 KUDÜS İÇİN KEFENLERİ İLE HAZIRDIR

Bizler Osmanlı Ocakları 1453 Şanlıurfa teşkilatı olarak bugün ABD’nin yapmış olduğu Kudüs İsraillin başkentidir açıklamasının karşısında olduğumuz için burada toplanmış bulunuyoruz.

OSMANLI OCAKLARI 1453 KUDÜS İÇİN KEFENLERİ İLE HAZIRDIR
Bu içerik 90 kez okundu.

 Amerika ve İsrail bilsin ki Kudüs Müslümanların kırmızıçizgisidir. Ve Filistin toprağıdır bu gerçeği değiştirmeye kimsenin ne aklı nede gücü yetecektir. Dünya sadece Amerika ve İsrail den ibaret değildir. Bir şahsın çıkıp televizyonda Kudüs İsraillin başkenti demesi ile Kudüs İsrail in başkenti olmadı olmayacaktır. Kudüs Selahaddin Eyyubi’nin haçlılardan alınana kadar gülmediği peygamberimizin miraca çıktığı dedemiz Abdülhamid’in Filistinlilere bıraktığı yetim toprağıdır. Bizler dünyada Müslümanlar üzerinde oynanan oyunların farkındayız ve bu oyunlarınıza hiçbir zaman prim alamayacaksınız Amerika başkanı kendi içinde ki karışıklıkları bitirdi tüm dünya ya demokrasi getiriyorum diye olmadık işler yapıp birçok insanı yurtsuz bıraktığı yetmedi şimdi kendisi ve İsraillin kanlı botlarını Mescit-i aksaya Kudüs’ümüze koymaya çalışıyor bilinsin ki bizler var olduğumuz sürece bunlara izin vermeyeceğiz.

                Buradan İslam dünyasına da sesleniyoruz. Sizin sesiniz ne zaman çıkacak acaba Suriye’de mısırda ırakta gazzede arakanda sesiniz çıkmadı şimdi peygamberimizin emaneti olan Kudüs’e göz diktiler yine sesiniz çıkmıyor bunu bilmenizi isterim yarın aynı şey sizlerindi başınıza gelecektir. Bugün kudüse göz diken yarın Mekke ve medineye de göz dikecektir.

                Bizler Osmanlı Ocakları 1453 teşkilatı olarak sadece Türkiye değil Osmanlının ve peygamberimizin adım attığı her toprağın teminatı kefenli askerleriyiz. Kimse bu topraklar üzerinden farklı hesaplar yapmaya çalışmasın zira karşılarında bir Hamza bir Ömer bir Ali göreceklerdir.

                Buradan siyasi partilere de bir sözümüz olacaktır. Gün birlik günüdür gün kardeşlik günüdür oynanan oyunlar çok büyüktür. Mili duruşun milli kardeşliğin zamanıdır. Parti ayırmaksızın şahıs ayırmaksızın birlik olma günüdür.

1453 osmanlı ocakları urfa il teşkilatı haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI