Advert

Ak Ocaklar Genel Başkanı Yiğit ,Gaziantep İl Başkanı Aslan ile Vali Yerlikaya `yı Ziyaret Ettiler

Ak Ocakları Genel Başkanı Hakan Yiğit,Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Satıcı ,Osman Öztürk ve Gaziantep Ak Ocakları İl Başkanı Avukat Bekir Aslan Beraberindeki Heyet İle Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya `yı makamında ziyaret ettiler.

Ak Ocaklar Genel Başkanı Yiğit ,Gaziantep İl Başkanı Aslan ile  Vali Yerlikaya `yı Ziyaret Ettiler
Bu içerik 816 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Ak Ocakları Genel Başkanı Hakan Yiğit,Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Satıcı ,Osman Öztürk  ve Gaziantep Ak Ocakları İl Başkanı Avukat Bekir Aslan Beraberindeki Heyet İle Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya `yı makamında ziyaret ettiler.
Ak Ocakları Genel Başkanı Hakan Yiğit Yaptığı Açıklamasında Şunları söyledi 
Yiğit, Ak Ocaklar Derneği Genel Merkezi olarak resmi kurum ve kuruluşlarımızı ziyaretlerimize devam ediyor.
Gaziantep Valimiz ve kıymetli Devlet Büyüğümüz Sayın Ali Yerlikaya Beyefendiyi  Gaziantep İl Başkanımız Avukat Bekir Aslan İle beraber  makamında ziyaret ederek . kendimizi derneğimizi ve faaliyetlerimizi anlattık. 
15 Temmuz duruşumuzu , şehit ve gazilerimizden dolayı acımızı paylaşan kıymetli devlet büyüğümüze bizlere karşı göstermiş olduğu ilgi alaka ve samimiyetten dolayı şükranlarımı sunuyorum. 
Analar , Gelinler , Çocuklar , Kardeşler öksüz yetim dul kalmasın ve göz yaşları dökülmesin "Halden anlayan kadir kıymet bilene minnettarız  Teşekkürler Sayın Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya `ya .
Gaziantep Ak Ocakları İl Başkanı Avukat Bekir Aslan ise öncelikle sayın Genel Başkanımız Hakan Yiğit Başkanımızın bir dizi ziyaretler yapmak için ilimizde olduğunu bugün ise Gaziantep Valimiz Ali Yerlikaya `yı makamında ziyaret ettik. Genel Başkanımız ve Genel merkez yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber bizleri kabul eden sayın valimize teşekkür ederim . 

 

AK OCAKLAR GENEL BAŞKANI HAKAN YİĞİT AK OCAKLAR GAZİANTEP İL BAŞKANI AVUKAT BEKİR ASLAN AVUKAT BEKİR ASLAN HAKAN YİĞİT GAZİANTEP GAZİANTEP VALİSİ YERLİKAYA ANTEP VALİLİĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI