Advert

Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Muhteşem Bir Açılış Töreni ile Yapıldı

Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Gaziantep Araban İlçesinde Muhteşem Bir Açılış Töreni İle Açıldı.

Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği  Muhteşem Bir Açılış Töreni ile Yapıldı
Bu içerik 457 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği  Gaziantep  Araban İlçesinde  Muhteşem Bir Açılış Töreni İle Açıldı.
Açılış Törenine Katılanlar ise  Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel  Başkanı Ziya Sözen, Gaziantep İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil UysaL,Araban  İlçe Kaymakamı   Emin Bağlı, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Tatlı, Araban  İlçe Garnizon Komutanı Taşkın Kılıç, Araban  İlçe Emniyet Amiri Abdülkadir Özpınar, Ak Parti Araban  ilçe Başkanı Kamil Murat Kasney, Şanlıurfa Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği  Başkanı Mehmet Koyuncu , daire amirleri, güvenlik korucuları , Araban halkı ve çevre illerden gelen stk temsilcilerin katılımı ile yapıldı .


Açılış Kurdelesini Araban Kaymakamı Emin Bağlı, Gaziantep il Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Uysal, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel  Başkanı Ziya Sözen, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir  Bismillah diyerek kurdeleyi kestiler .


Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Tatlı Açılış Konuşmasında Şunları Söyledi :  Sayın il Jandarma komutanım, Araban Kaymakamım,Belediye Başkanım ,Konfedarasyon Genel başkanım,ilçe jandarma komutanım,emniyet amirim,daire müdürlerim,siyasi parti başkanları,Araban sivil toplum kuruluşu başkanlarım,çevre illerimizden gelen dernek başkanlarım,ilçemizin  değerli muhtarları,çok değerli basın mensupları 
Gaziantep ve çevre illerimizden katılan vatanı için gece gündüz demeden canınını ortaya koyan  fedakar ve kahraman  güvenlik korucularımız ve  uzak illerimizden gelen çok değerli misafirler hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. 
Asker ve Polisten sonra ülkemizin 3. büyük silahlı gücü durumunda olan güvenlik korucularımızın durumu oldukça önem arz etmektedir. daha önce korucularımızın birçok eksik özlük hakları bulunmaktaydı. bir nebze de olsa iyileştirilmesi camiamızı sevindirmiştir. ancak kalıcı çözümler getirilmesi biz koruculara görevlerinde moral ve motivasyon sağlar.inanıyorum ki şimdiye kadar olduğu gibi devlet büyüklerimizin bundan sonra da yanımızda olacaklarından şüphemiz yoktur.bu bağlamda şimdiye kadar bizlerden desteklerini esirgemeyen devlet büyüklerimize teşekkür ederim….
yürütmekte olduğum bu kutsal görevde desteğini esirgemeyen  Genel başkanım Sayın Ziya Sözen ve Gazi şehrimizin kahraman güvenlik korucularıma çok teşekkür eder, derneğimizin açılışında bizleri şereflendirdiğiniz için saygı ve sevgilerimi sunarım. diyerek. 


 Başkan Tatlı , Bugün Derneğimizin Açılış törenine Katılan  Başta Açılışımıza Çelenk Gönderen Gaziantep Valimiz Sayın Ali Yerlikaya'ya Açılışımıza Teşrif Eden İl Jandarma Komutanımız Sayın Halil Uysal'a İlçe Kaymakamımız Sayın Emin Bağlı'ya Genel Başkanımız Sayın Ziya Sözen'ne ilçe Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özdemir'e İlçe Jandarma Komtanımız Sayın Taşkın Kılıç'a İlçe Emniyet Amirimiz Sayın Abdulkadir Özpınar'a Araban AKP İlçe Başkanı Kamil Murat Kasney'e Araban Daire Müdürlerime Akbudak Jandarma Komtanımız Sayın Selahattin Köse'ye Şehit Yakınlarımıza Hatay Dernek Başkanımız Musa Salık'a Şanlıurfa Dernek Başkınımız Mehmet Koyuncu'ya Osmaniye Dernek Başkanımız Mustafa Delikişi'ye Kahramanmaraş Dernek Başkanımız Celalettin Fırtana'ya Araban Şoförler Odası Başkanı Mustafa Karademir'e Araban Esnaf Kefalet Başkanı Murat Ilik'e Uzak İllerden Ve ilimizden Gelen Büyüklerime Ve Gaziantep'in Tüm İlçelerinden Gelen Kahraman Güvenlik Korucuları Gönüllü Güvenlik Korucuları Ve Emekli Güvenlik Korucularıma Şahsım Ve Gaziantep  Güvenlik Korucularımın Adına Sonsuz Saygı Ve Şükranlarımı İletiyorum. 

 

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel  Başkanı Ziya Sözen ise Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneğimizin açılışı için Gaziantep ilimizdeyiz ,derneğimiz Gaziantep ilimize ülkemize hayırlı uğurlu olsun dileyerek korucuların ülkenin teminatı olduğunu ifade ederek .açılışımıza katılanlara teşekkür ediyorum .Gaziantep İlimizde Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Tatlı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı uğurlu olsun diliyorum korucuların bayrağını her zaman en yüksek yere getirdiklerini vatanı için canını seve seve vermek için gecesi gündüzü nöbette geçen tüm korucu kardeşlerime selam diyorum onlar var oldukça Türkiye her zaman ayakta olacaktır bu ülkenin teminatı koruculardır dedi.

GAZİANTEP GAZİANTEP GÜVENLİK KORUCULARI VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ JANDARMA EMNİYET GENEL BAŞKAN ZİYA SÖZEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI