ŞANLIURFA İPEKYOL GMKÜLTÜR VE SANAT ŞÖLENİ

ŞANLIURFA İPEKYOL GM – KARAKÖPRÜ ÇADIR GM’ DEN DAVET VAR) KÜLTÜR VE SANAT ŞÖLENİ

ŞANLIURFA İPEKYOL GMKÜLTÜR VE SANAT ŞÖLENİ
Bu içerik 72 kez okundu.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi ve Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi birlikte organize edeceği Kültür ve Sanat Şöleni programını gerçekleştirecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR;  Gençlik Merkezleri Gençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle geçirmeleri ile birlikte yine gençlerimizin bilgi birikim ve yeteneklerini geliştirmek ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmalar yapan yerlerdir. Bu maksatla Gençlik Merkezlerimizde gençlerimiz yıl içersindeki alın teri, emek ve tecrübelerini ortaya koymak ve Büyüklerimize ve Ailelerimize gençlerimiz Gençlik Merkezlerinde ne yapar? Sorusuna cevap verebilmek adına gençlerimizin hünerlerini sergileyebileceği bir ortam hazırlamak adına bu kültür ve sanat şölenini düzenledik. 22 Aralık 2017 Cuma günü saat 19:00 da Mehmet Akif İnan Konferans salonunda yapılacak gecemize girişler ücretsiz olup tüm halkımız davetlidir. Dedi.

            Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ ise;  Gençler geleceğimiz ve umutlarımızdır. Gençlerimizi önemsiyoruz. Bu gecede Müzik, ilahi, tiyatro, şiir ve diğer etkinliklerin yanında ayrıca girişte izleyicilere birer numara verilerek program sonunda çekilişle 5 adet tablet, 5 adet eşofman ve 5 adet spor ayakkabı hediye edilecektir. Tüm Halkımızı bu güzel gecede yanımızda görmek istiyoruz dedi.

 

 

şanlıurfa ipekyolu gençlik merkezi haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI