Gaziantep Halfetililer Derneğinden Birlik ve Beraberlik Gecesi

Gaziantep Halfetililer Derneği Genel Başkanı Mehmet Erdoğan Tarafından Gaziantep ilinde bir özel Restaurant Gaziantep ilinde yaşayan Halfetilileri birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya getirdi .

Gaziantep Halfetililer Derneğinden Birlik ve Beraberlik Gecesi
Bu içerik 115 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP 


Gaziantep Halfetililer Derneği Genel Başkanı Mehmet Erdoğan Tarafından  Gaziantep ilinde bir özel  Restaurantta Gaziantep ilinde yaşayan Halfetilileri birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya getirdi .


Katılanlar ise  Araban Kaymakamı Emin Bağlı,Halfeti Kaymakamı Şeref Albayrak,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ,Avrupa Gazeteciler Derneği Gaziantep İl Temsilcisi ve Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit ,Gaski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Karadağ, Gaziantep İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Karayılan , çok sayıda Halfetili iş Adamları, kanaat önderleri,  bürokratlar ve Halfetililer  katıldı .


Gaziantep Halfetililer Derneği Genel Başkanı Mehmet Erdoğan Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e vermiş olduğu açıklamasında şunları söyledi .
Erdoğan, Gaziantep İlimizde Yaşayan Halfetili Hemşehrilerimizi  , Dernek yönetici ve kanaat önderleriyle beraber bir birlik ve beraberlik yemeği organize ettik .Yemeğimize katılanlara tek tek teşekkür ediyorum .
Erdoğan, Dernek Başkanı olarak Halfeti Kaymakamı ve Araban Kaymakamına birer plaket takdim ettiklerini söyleyerek . Halfeti ilçesinin   Fırat `ın bereketini ve Siyah Gül `ün zerafetini  Gaziantep `e taşıyan ve şehre ciddi katma değer sağlayan Halfetililere teşekkür ettiğini açıkladı.

 


Halfetiler yemekte bir araya gelerek memleket hasreti çekenler birbirleri ile sohbet ettiler .yemek sonrası plaket töreni ve hatıra fotoğraf çekmesi ile son buldu .

 

Gaziantep Halfetililer Derneğinden Birlik ve Beraberlik Gecesi BAŞKAN MEHMET ERDOĞAN HALFETİLİLER DERNEĞİ GAZİANTEP BİR ARAYA GELDİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI