Advert

MİDDER Şanlıurfa il Başkanı Sevinç `ten Yeni Yıl Mesajı

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Şanlıurfa İl Başkanı Yunus Sevinç , yeni yıl dolasıyla bir mesaj yayımladı.

MİDDER Şanlıurfa  il Başkanı  Sevinç `ten Yeni Yıl Mesajı
Bu içerik 149 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA  


15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği  Şanlıurfa İl Başkanı Yunus Sevinç , yeni yıl dolasıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Sevinç   mesajında,”Gerek ülkemiz gerekse de dünyamız için önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla giriyoruz. 2017 yılını birlik ve beraberlik içerisinde, sevinç ve üzüntüleriyle geride bırakıyor, daha huzurlu ve mutlu yarınlara ulaşma umuduyla yeni yılı karşılıyoruz.
2018 yılına girerken, dünyanın dört bir yanında devam etmekte olan savaştan, terör ve şiddetten, açlıktan, yoksulluktan insanlığın kurtulması; sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, temel insan hak ve hürriyetlerinin her yerde sağlandığı bir dünya ortak özlemimizdir.
Ne yazık ki bugün dünyanın pek çok bölgesinde insanlık adına utanç verici hadiseler yaşanmaya devam etmektedir. Özellikle Müslüman coğrafyalarda yaşayan milyonlarca insan ağır insan hakkı ihlalleriyle karşı karşıya bulunmaktadır. Kudüs, Myanmar, Suriye, Doğu Türkistan, Afganistan gibi yerlerde yaşanan dramlar hepimizin ortak acısı olmuştur.
Türkiye Cumhuriyeti; hiçbir ayrım yapmadan mazlum ve mağdurların yanında yer almış, dünya üzerinde barışın ve huzurun tesis edilmesi için üstün gayretler göstermiştir. Ülke ve millet olarak amacımız, şanlı bayrağımızın altında el ele vererek kardeşçe yaşamak ve bütün mazlumların yegâne umudu olarak geleceğe yürümektir.
İnanıyorum ki ülkemize, insanımıza, onların güzel geleceğine olan güvenimizi, inancımızı zerrece yitirmeksizin bütün zorlukları aşacak ve büyük Türkiye’ye doğru hep birlikte tereddütsüz el ele, yürek yüreğe yürüyeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle birlik ve beraberliğimize kasteden hain terör saldırılarına maruz kalarak hayatını kaybeden masum vatandaşlarımıza ,  şehit olan güvenlik güçlerimize ve 15 temmuz Şehitlerimize  Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize bir kez daha sabır ve başsağlığı diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor; başta ülkemiz olmak üzere tüm gönül coğrafyamıza ve bütün insanlığa barış, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum”dedi.

 

MİDDER MİDDER Şanlıurfa il Başkanı Sevinç `ten Yeni Yıl Mesajı ŞANLIURFA BAŞKAN YUNUS SEVİNÇ YENİ YIL MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI