Advert

Spor hocası ve gazeteci yazar Mehmet Karakeçili ayağında ameliyat oldu

Harran Üniversitesi Ortopedi Bölümü Mehmet Akif Altaylı…doktorun başarılı bir ameliyatla karakeçili sağlığına kavuştu ameliyatta çıkan karakeçili Harran Üniversitesi Ortopedi Bölümünde görev yapan tüm doktorlara teşekkür etti

Spor hocası ve gazeteci yazar Mehmet Karakeçili ayağında ameliyat oldu
Bu içerik 91 kez okundu.

Harran Üniversitesi ortopedi bölümü başkanı Mehmet Akif Altay bey bugün saat 10:00’da beni ameliyat yaptı.Ayağımda menisküs ve kireçlenmeler vardı. Aynı zamanda ayağımda kıkırdak sorunuda vardı.

Mehmet Akif Altay hocamız sağolsun bunları ameliyat yoluyla temizlemiş oldu. Şanlıurfa’mızın böyle insanlara çok çok ihtiyacı var.  Kendileri güler yüzlü, iyi insan ve kendi dalında Türkiye'de menisküs hastalığı üzerinde ödül almış bir hocadır. Allah bu insanları başımızdan eksik etmesin. Şanlıurfalıların ortopedi sorunlarını gideren hocamız sağolsun herkesle iyi bir şekilde ilgilenmeye çalışıyor. Kendi dalında uzman bir insandır. Güler yüzüyle insanları tedavi ediyor. Bu insana ne kadar teşekkür edersek azdır. Bölüm başkanı olarak kendisini ve ekibini tebrik ediyorum.

 

 

 

Allah bu insanlardan razı olsun.  Gelen hastalara iyi niyet göstererek hepsini tedavi ediyor.Bizlerde hocamıza teşekkür ederiz.  

mehmet karakeçili ayağında Harran Üniversitesi Ortopedi Bölümü oldu urfa sağlık haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI