Advert

Gaziantep `li Ressam Çakır , Memleketinde Sergi Açtı

Gaziantepli Ressam Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisi ’’Bir demet papatya’’yı memleketi Gaziantep İlinde Bir Özel AVM Sanat Galerisi'nde açtı. Uzun süre Gaziantep’te Ressamlık yapan Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisiyle sanat severlerle buluştu.

Gaziantep `li  Ressam  Çakır , Memleketinde  Sergi Açtı
Bu içerik 123 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –GAZİANTEP 

Gaziantepli Ressam Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisi ’’Bir demet papatya’’yı  memleketi  Gaziantep İlinde Bir Özel  AVM  Sanat Galerisi'nde açtı. Uzun süre Gaziantep’te Ressamlık yapan Demet Kolkılıç Çakır, ilk yağlıboya resim sergisiyle sanat severlerle buluştu. 
Yağlı Boya Resim Sergisinin Açılış Kurdelesini İş Kadını Seçil Kömürcü ve Ressam Demet Kolkılıç Çakır Birlikte Açtılar. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sanatseverler, birbirinden güzel yağlıboya resimlerini inceledi.

Gaziantepli  Ressam Demet Kolkılıç Çakır ,Basın Mensuplarına Yaptığı  konuşmasında Şunları söyledi:  sergi açılışımızda bizleri  yalnız bırakmayan tüm sanatseverlere teşekkür ediyorum. "Bugün Memleketim Gaziantep ilimizde  ilk sergimi açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu sergi hayatımın en önemli dönüm noktası. İnsanların beni motive etmesiyle bu sergiyi açtım. Burada bulunan eserlere çok büyük emek verdim. Sergiye katılımın yüksek olması bizleri ayrıca mutlu etti. Bizi kırmayarak sergimizin açılışına katılan tüm sanatseverlere ,basın mesnsuplarına  teşekkür ederim. İnşallah sadece bu sergiyle sınırlı kalmayacağız. Daha çok çaba göstererek daha fazla Başka İllerde  sergi açmayı temenni ediyoruz’’ dedi.

Gaziantep `li Ressam Çakır Memleketinde Sergi Açtı GAZİANTEP SEÇİL KÖMÜRCÜ DEMET KOLKILIÇ ÇAKIR YAĞLI BOYA SERGİSİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI