Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Baydilli mesajında, "Gazeteciler toplumun aynası olarak çok önemli bir görev icra ediyorlar" dedi.

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Bu içerik 70 kez okundu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" ile ilgili yayınladığı mesajla basının güçlü ve ilkeli olmasının öneminden bahsetti.

 

Başkan Baydilli, yayınladığı mesajında şu cümlelere yer verdi:

"Gazeteciler yaptıkları iş gereği gözlemleri, bağımsız duruşları ve tarafsız kimlikleri ile yönetim ve vatandaşlarımız arasında çok önemli bir köprü görevi görüyorlar.  Halk ile yöneticiler arasında hem köprü hem de denetim işlevini sürdüren basın kuruluşlarımızın ve mensuplarımızın güçlü olması, işini ilkeli bir şekilde yapması en çok bizi memnun edecektir. Bir bakıma gazeteciler topluma ayna tutuyor, sorunlarını açığa çıkarıyor ve çözüm için alternatifler sunuyor. Basın - yayın kuruluşlarımızın ve çalışanlarının kutsal bir görevi yerine getirdiklerine olan inancımız tamdır. Zor şartlar altında, meslek etiğinden taviz vermeden, çalışmalarını sürdüren tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

 

urfa çalışan gazeteciler derneği haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI