Advert

UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil Polatoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı
Bu içerik 144 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil  Polatoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Başkan Polatoğlu  “Basın, Toplumun yaşanan olaylardan zamanında haberdar olmaları ve sesini duyurmasını sağlayan, gerçek haberleri tarafsız bir şekilde kamuoyuna duyuran en önemli iletişim araçlarından biridir. Basın, millet olarak ülkenin umumi sesidir. Şartlar ne olursa olsun görevini son derece etkin, aktif, ilkeli, doğru yayıncılık anlayışı ile sorumluluk duygusu içerisinde yapan basın çalışanları, toplumumuzu gelişen olaylar hakkında aydınlatırken, diğer taraftanda halkımızın talep ve beklentilerini de yansıtma görevini üstlenmişlerdir. Milletimizi güvenilir ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren, görevini yerine getirirken hiçbir zorluğa aldırmadan yeri geldiğinde canını bile feda edebilen bu meslek mensuplarının ifa ettikleri görev çağdaş yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur. Milletin aydınlanmasında ve bilinçlenmesinde görev yapan bu kıymetli meslek mensubu kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.” Dedi.

 

UBFED BAŞKAN İBRAHİM HALİL POLATOĞLU UBFED Şanlıurfa İl Başkanı Polatoğlu `ndan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI