Advert

Büyükşehir Belediye Meclisi, 2018'nin İlk Birleşimini Gerçekleştirdi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisi 2018 yılı Ocak ayı birinci birleşimi yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "2017 yılında büyük bir performans gösteren Meclis üyelerine teşekkür etti."

Büyükşehir Belediye Meclisi, 2018'nin İlk Birleşimini Gerçekleştirdi
Bu içerik 36 kez okundu.

 

 

2017 yılında meclisi büyük bir performansla kapatan ve bir çok projenin hayata geçirilmesine katkı sunan Büyükşehir Belediye Meclisi, 2018 yılı Ocak ayı toplantılarının birinci  birleşim oturumunu gerçekleştirdi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi başkanlığında gerçekleşen Ocak ayı ilk birleşimi 1. oturumunda meclis üyeleri tarafından verilen önergeler oy birliğiyle gündeme alındı.

 

2018 yılı  Ocak ayı 1. oturumunu yöneten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 2017 yılının Şanlıurfa için verimli bir yıl olduğunu ve 2018 yılının hayırlı olmasını diledi.

 

Başkan Çiftçi, "2018 yılının ilk meclis toplantısı nedeniyle bir aradayız. Öncelikle alacağımız kararların Şanlıurfa'mıza, Büyükşehir Belediye Başkanlığımıza ve Şanlıurfalı  kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 2017 yılı başarılı bir yıl oldu ve bu başarıyı 2018 yılında da sürdüreceğiz. Kurum tarafından iyi bir performans sergilendi ve bizler için 2018 yılı daha da önemlidir. Büyükşehir'in en önemli  karar organı tabi ki meclisimizdir" dedi.

 

 

Büyükşehir Belediye urfa haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI