Advert

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ Üretim Fabrikasını Gezdi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'teki temasları kapsamında Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin sektöründeki en modern ve hijyenik tesisi olma özelliği yanında 50’nün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren Bizce Yağ Üretim Fabrikası'nı ziyaret etti.

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ Üretim Fabrikasını Gezdi
Bu içerik 145 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı  Ahmet Eşref Fakıbaba, Gaziantep'teki temasları kapsamında Kadooğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin sektöründeki en modern ve hijyenik tesisi olma özelliği yanında 50’nün üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren Bizce Yağ Üretim Fabrikası'nı ziyaret etti. Bakan Fakıbaba, beraberindekilerle fabrikada incelemelerde bulundu.


Kadooğlu Yağ Sanayi Ticaret CEO’su  Celal Kadooğlu, Bakan Fakıbaba'ya fabrikayı gezdirerek faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.


Gaziantep'in sanayide başarılı bir kent olduğuna dikkati çeken  Bakan Fakıbaba, kentteki misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bitkisel yağ sanayinin karşılaştığı sorunları çözmek için elinden gelenleri yapacağını ifade etti. Kadooğul ailesinin de Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Bakan Fakıbaba ailenin faaliyet gösteren üretim tesislerinde ülke ekonomisine sağladığı katkılar ve istihdam oluşturmasından dolayı teşekkür etti. 


Bakan Fakıbaba’ya Kadooğlu Holding Onursal Başkanı Cemal Kadooğlu tarafından günün anısına bir plaket taktim edildi.

Bakan Fakıbaba’ya Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer,Gaziantep  Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in yanı sıra çok sayıda sanayici ve iş adamı eşlik etti.

 

Bakan Fakıbaba Bizce Yağ Üretim Fabrikasını Gezdi BAKAN FAKIBABA BİZCE YAĞ FABRİKASI CELAL KADOOĞLU KADOOĞLU HOLDİNG GAZİANTEP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI