Advert

BAŞKAN DEMİRKOL’DAN ESNAF ODALARINA ZİYARET

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kongreleri tamamlanan esnaf odalarını ziyaret ederek, oda başkanları ve yönetimlerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

BAŞKAN DEMİRKOL’DAN ESNAF ODALARINA ZİYARET
Bu içerik 47 kez okundu.

Başkan Fevzi Demirkol, esnaf odaları ziyaretleri kapsamında ilk olarak Şanlıurfa Tüm Emlakçılar Odasını ziyaret etti. Oda başkanlığına seçilen Selehattin Tokmak ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Demirkol, hayırlı olsun temennilerini iletti. Oda Başkanı Tokmak ile yaptıkları çalışmalar hakkında görüşen Başkan Demirkol, oda yönetiminin görüş ve önerilerini de dinledi.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Oda Başkanı Tokmak, Başkan Fevzi Demirkol’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Fevzi Demirkol da, açıklamasında Tokmak ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

Başkan Fevzi Demirkol, ziyaretinin ikinci durağında ise Evren Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret etti. Başkan Demirkol, burada Kooperatif ve Zirai Aletler Odası Başkanı Mustafa Arslan ve yönetimi ile Oto Yedek Parçacıları Odası Başkanı Fuat Çakır ve yönetimi tarafından karşılandı. Oda başkanlığına seçilen Çakır ve yönetimine tebriklerini ileten Başkan Demirkol, daha sonrasında yapılan çalışmalara ilişkin oda üyeleriyle sohbet etti.

 

Başkan Fevzi Demirkol’un son durağı ise Bakkallar ve Bayiler Odası oldu. Burada oda başkanlığında güven tazeleyen Mehmet Altun ve yönetimi tarafından karşılanan Başkan Demirkol, hayırlı olsun temennilerini iletti. Yapılan çalışmalarla ilgili görüşülen ziyarete ilişkin açıklama yapan Oda Başkanı Altun, ziyaretlerinden dolayı Başkan Demirkol’a teşekkürlerini iletti.

urfa haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI