Advert

Bakan Fakıbaba `dan Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Standına Ziyaret

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar,Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar,İslahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köşe,Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, Şahinbey Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak ,Oğuzeli Ziraat Odası Başkanı Mehmet Özer, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba `yı Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Standına Ziyaretinde karşıladılar.

Bakan Fakıbaba `dan Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Standına Ziyaret
Bu içerik 271 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER 


Dün Gerçekleşen  Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından düzenlenen, “9. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’14. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD)”, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın katılımıyla Ortadoğu Fuar Merkezi’nde törenle açıldı.


Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar,Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar,İslahiye Ziraat Odası Başkanı Mehmet Köşe,Araban Ziraat Odası Başkanı Mehmet Doğan, Şahinbey  Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak ,   Oğuzeli Ziraat Odası Başkanı Mehmet Özer,  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba `yı Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Standına Ziyaretinde  karşıladılar.Bakan Fakıbaba Tek Tek Ziraat oda başkanları ile tokalaşarak istişare etti.


Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ise Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız  Ahmet Eşref Fakıbaba `ya Gaziantep ilimizde bulanan çiftçiler hakkında bilgi alış verişinde bulunduk . 2018 yılı Gıda ve Hayvancılık yılı olmasını dileyerek.Bakanımız Fakıbaba Standımızı ziyaret ederek. çiftçiler ve ziraat oda başkanlarımız ile bir araya geldi .  biz bakanımız Fakıbaba `dan razıyız Allahta ondan razı olsun gerçekten insanların dediği gibi Fakir babası Fakıbaba gerçekten Bakanımız Fakıbaba Fakir babası burda çiftçilerimiz ile ve oda başkanlarımızın sorunlarını  tek tek dinledi. en çokta hoşuma giden cümle ise şudur sayın Bakanımız Fakıbaba  sorunu olana buyrun gelsin bakanlığımızın kapısı çiftçimize açıktır demesi çok güzel bir cümle idi işte çiftçinin dert babası fakir babası çiftçimizin tek umudu Bakanımız Fakıbaba `dır bizde Gaziantep Ziraat Odaları Birliği olarak her zaman Bakanımız Fakıbaba` nın yanındayız diyerek .sayın bakanımızın bizleri dinlediği ve standımızı ziyaret etmelerinden dolayı Gaziantep Ziraat Odaları Birliği olarak teşekkür ediyoruz.

 


Bakan Fakıbaba , Gaziantep Ziraat Odaları Birliğini Standını   ziyaret esnasında şunları söyledi :
Artık Çiftçinin sorunu varsa bakanlık onlara açıktır buyrun gelsinler çayımız ve yemeğimiz var biz onlar için varız . Ziraat oda başkanların ilgisinden dolayı teşekkür etti . ben sizler için bakan oldum çiftçimin her zaman yanında ve hizmetkarıyım .Bakanlık kapımız açık isteyen buyrun gelsin dedi.


Bakan Fakıbaba`ya Gaziantep   Ziraat Oda Başkanları ve çiftçilerden yoğun ilgi.

 

Bakan Fakıbaba `dan Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Standına Ziyaret BAKAN FAKIBABA GAZİANTEP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI