Advert

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Gaptarım ve Gapfood Fuarına Katılan Firmalara Ziyaret

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar,Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Şahinbey Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak İle beraber Gaziantep “9. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’14. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD) Fuarına katılan firmaların Standlarını ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Gaptarım ve Gapfood Fuarına Katılan Firmalara  Ziyaret
Bu içerik 343 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER 


Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar,Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Şahinbey  Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak İle beraber  Gaziantep “9. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı (GAPTARIM)” ile ‘’14. Gıda, Gıda Teknolojileri ve Ambalaj Fuarı (GAPFOOD) Fuarına katılan firmaların  Standlarını ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundular.


Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit  öncelikle Gaziantep ilimize  9.GAPTARIM & 14.GAPFOOD Fuarını ilimize kazandıranlara teşekkür ediyorum . katılımcı firmalar ile görüştük gerçekten katılımcı firmalar mennun olduğunu , emeği geçenlere teşekkür ediyorum .
Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar ise Gaziantep Artık fuarların başkentidir.
Şahinbey  Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak , Fuarların yapılması o şehrin simgesidir.
Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar ,Gaziantep ilimizde birlik ve beraberlik içinde yapılan tüm fuarlar Gaziantep ilimizin geleçeği için çok önemlidir.

 

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Gaptarım ve Gapfood Fuarına Katılan Firmalara Ziyaret GAZİANTEP FUAR ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI