Advert

İstanbul Enleri Ödül Töreninde Yılın En İyi Gazeteci Yönetmen Ödülünü Murat Uygur Aldı

Uygur Medya Yönetim Kurulu Başkanı Vatanhaberleri Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yönetmen Murat Uygur `a İstanbul Enleri Ödül Töreninde Yılın En İyi Gazeteci Yönetmen Ödülü verildi.ödülü ise Avcılar Belediye Başkanı Dr Handan toprak takdim etti.

İstanbul Enleri Ödül Töreninde Yılın En İyi Gazeteci Yönetmen Ödülünü  Murat Uygur Aldı
Bu içerik 141 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL 


İstanbul Ekin Tv Avcılar Stüdyosunda NTK TÜMKİAD yeni Umut Ortak proje ile  İstanbul Enleri ödül töreni yapıldı .Ekin Tv de canlı yayında İş,Sanat,Gazeteci,Yönetmen,Sanatçı,Eğitimci,Belediye Başkanlarının ödülleri  sahiplerine takdim edildi .


TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu ,NTK TÜMKİAD yeni Umut Ortak proje ile  İstanbul Enleri ödül törenimiz Ekin tv de canlı yayında ödüllerini takdim ettik .ödül törenimize teşrif eden herkese teşekkür ediyorum .


İSTANBUL ENLERİ ÖDÜL TÖRENİNDE YILIN EN İYİ GAZETECİ YÖNETMEN ÖDÜLÜNÜ GAZETECİ YÖNETMEN MURAT UYGUR ALDI .


Uygur Medya Yönetim Kurulu Başkanı Vatanhaberleri Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yönetmen Murat Uygur `a  İstanbul Enleri Ödül Töreninde Yılın En İyi Gazeteci Yönetmen Ödülü verildi.ödülü ise Avcılar Belediye Başkanı Dr Handan toprak takdim etti.


Uygur Medya Yönetim Kurulu Başkanı Vatanhaberleri Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yönetmen Murat Uygur NTK TÜMKİAD Yeni Umut Ortak proje ile  İstanbul Enleri ödül töreninde Yılın En İyi Gazeteci Yönetmen ödülünü takdim ettikleri için NTK TÜMKİAD Yeni Umut Gazetesine Teşekkür ediyorum .

 

İstanbul Enleri Ödül Töreninde Yılın En İyi Gazeteci Yönetmen Ödülünü Murat Uygur Aldı NTK TÜMKİAD yeni Umut Ortak proje ile İstanbul Enleri ödül töreni İSTANBUL GAZETECİ YÖNETMEN MURAT UYGUR A YILIN EN Yİ GAZETECİ YÖNETMEN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI