Advert

Horoz Bayram İsimli Komedi Filmi 20 Nisanda Sinemalarda

HOROZ BAYRAM isimli komedi filmi. 20 nisanda sinemalarda. Şanlıurfa'nın Birecik Bentbahçesi köyünde yaşayan bayram, bütün köylüye borçludur. Köylülere borcunu ödemek için şehire gitmek ister, fakat karısı zernişan hanım izin vermez. Sihirbaz arkadaşı receple bir fırıldak çevirirler ve bayramla horoz yer değiştirir. Şehirdebaşına işler açan bayram , acaba ne yapacak ? Karısı Zernişan kocası olduğuna inandığı horozla nasıl geçinecek?

Horoz Bayram İsimli Komedi Filmi  20 Nisanda Sinemalarda
Bu içerik 1568 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL –ÖZEL HABER 


HOROZ BAYRAM isimli komedi filmi. 20 nisanda sinemalarda. Şanlıurfa'nın Birecik Bentbahçesi köyünde yaşayan bayram, bütün köylüye borçludur. Köylülere borcunu ödemek için şehire gitmek ister, fakat karısı zernişan hanım izin vermez. Sihirbaz arkadaşı receple bir fırıldak çevirirler ve bayramla horoz yer değiştirir.

Şehirdebaşına işler açan bayram , acaba ne yapacak ? Karısı Zernişan kocası olduğuna inandığı horozla nasıl geçinecek?

şanlıurfa ve adana'da çekilmiş olan HOROZ BAYRAM sinema filmi , 20 nisan 2018'de izleyici ile buluşuyor. traji/komedi olan horoz bayram izleyenlerine doğal bir köy hayatını yansıtıyor.

Vessa Yapım Yönetim Kurulu Başkan  Vekili  Abdullah Aslan Muhabirimiz Abdullah Yiğit `e Horoz bayram filmi ve hayat hikayesini anlattı .


Aslan ,öncelikle çocukluğumdan beri hayalım vardı bir yapım şirketi kurup film cevrilmek olduğunu ve tek hayalim ise yapacağım Türk filiminde baş rolunda ben oynamak olduğunu ve sonunda oldu 3 yıl Tyatro Eğitimi ve Sahne çalışmasından  sonra filim oyunculuğuna karar verdik  . sonra eşim Elif Aslan İle Vessa Yapım Şirketini kurarak şirketin yönetim kurulu başkanı çok sevdiğim değerli Eşim Elif Aslan yaparak .ilk film çekmeye karar verdik ve Şanlıurfa'nın Birecik Bentbahçesi köyünde kendi köyümde  HOROZ BAYRAM İsimli Komedi Filmi çekimi yaptık.

güçlü bir kadro ile yapmış olduğumuz Horoz Bayram Filmi ile vessa yapım olarak ilk filimimiz.hedefimiz ise Güneydoğuda köklü bir yapım firması olmayı hedefleyen bir fırma olduğunu ifade etti.

https://www.youtube.com/watch?v=IEylFH6r9IE&feature=youtu.be

Horoz Bayram İsimli Komedi Filmi 20 Nisanda Sinemalarda Horoz Bayram İsimli Komedi Filmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI