Advert

UBFED Şanlıurfa İl Başkanlığında Mazbaata Töreni

Ubfed Şanlıurfa İl Başkanlığı İl Binasında Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil Polatoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Ubfed Harran İlçe Başkanı Mehmet Gündoğan `a yapılan Mazbaata Töreni ile ilçe Başkanlığı Görevine resmi olarak başladı.

UBFED Şanlıurfa İl Başkanlığında Mazbaata Töreni
Bu içerik 544 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 


Ubfed Şanlıurfa İl Başkanlığı İl Binasında Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil  Polatoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri ile beraber Ubfed Harran İlçe Başkanı Mehmet Gündoğan `a yapılan Mazbaata Töreni ile ilçe Başkanlığı Görevine resmi olarak başladı.


Ubfed Harran İlçe Başkanı Mehmet Gündoğan ,Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Sayın  İbrahim Halil  Polatoğlu Başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum beni harran ilçesinde göreve layık görerek ilçe başkanı yaptıkları için minnattarım .bende ben ve yönetim kurulu üyeleri olarak her zaman genel merkezimiz ve il başkanlığımızın çalışmaları doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.


Uluslararası Barış Federasyonu Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Halil  Polatoğlu ise bugün il başkanlık binamızda Harran ilçe başkanımız Mehmet Gündoğan Aramıza katıldı hoş geldin diyorum.il yönetim kurulu arkadaşlarımız ile beraber harran ilçe başkanlığı Mazbaatasını Mehmet Gündoğan Başkana Takdim ettik hayırlı uğurlu olsun diliyorum .
Ubfed Olarak Şanlıurfa ilimizde  Eyyübiye ,Haliliye ,Bozova,Akçakale,Harran ,Viranşehir,Birecik ,Halfeti ve Siverek İlçelerimizde Teşkilatlarımız kuruldu .diğer ilçelerimizde ise Teşkilatmaya  Devam ediyoruz 

 

UBFED Şanlıurfa İl Başkanlığında Mazbaata Töreni UBFED ŞANLIURFA MAZBAATA TÖRENİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI