Advert

Başkan Mehmet Bulduk `Tan Zeytin Dalı Operasyonuna Destek

İnsanlara Hayır Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Bulduklar İhracat İthalat İç ve Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Bulduk , Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin bölgesinde başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı’na tam destek verdi.

Başkan Mehmet Bulduk `Tan Zeytin Dalı Operasyonuna  Destek
Bu içerik 137 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİNATEP -ÖZEL HABER 
İnsanlara Hayır Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Bulduklar İhracat  İthalat İç ve Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Bulduk , Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin bölgesinde başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı’na tam destek verdi. 
Başkan Bulduk ,“Türkiye uluslararası hukuktan doğan hakkını kullanarak terör örgütlerini etkisiz kılmak ulusal güvenliği temin etmek amacıyla Afrin’de askeri müdahale başlatmıştır.
Devletimizin meşru müdafaa hakkıyla ülke bütünlüğünü sınır güvenliğini korumayı terör örgütlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan zeytin dalı harekâtını, destekliyoruz. Bu ulusal mücadeleyi milletçe birlik içinde desteklemeliyiz. Bu süreçte yapılan menfi propagandalara karşı milletimizin dikkatli olacağından şüphemiz yoktur.
Türkiye ülke güvenliği ve geleceği için başlattığı bu meşru operasyonlar bazı ülkeler tarafından işgalci konumda gösterilmek istense de Suriye’nin ve hiçbir ülkenin toprağında gözünün olmadığı şu ana kadar sergilediği duruştan gayet nettir.
Suriye’nin egemenliğine saygı gösterilerek yürütülen bu operasyonda amaç terör örgütleri olup sivil nüfusun güvenliğine gösterilen hassasiyet ve dikkat en üst noktadadır. Ayrıca sivillerin evlerine geri dönmesinin sağlanması ve yolunun açılması bölge halkı için umut verici olmuştur.
Ulusal güvenliğin temin edilmesi bölge barışının sağlanması amacıyla bu yola çıkan devletimiz ve bu yolda bizim güvenliğimiz için canını ortaya koyan kahraman askerlerimiz alnının akıyla başarılı olacaktır inşallah.
Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekânları cennet olsun. Dualarımızla askerlerimize destek olmaya çalışıyoruz. Rabbim onları korusun, muvaffak etsin inşallah”.

 

Başkan Mehmet Bulduk `Tan Zeytin Dalı Operasyonuna Destek BAŞKAN MEHMET BULDUK ZEYTİN DALI TSK GAZİANTEP BULDUKLAR İNSANLARA HAYIR DERNEĞİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI