Advert

Gaziantep `Te Yiğit Asker Kınası Ve Asker Yollama Günü Yapıldı

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit Askere Gidecek Oğlu Durdu Yiğit İçin Muhteşem Bir Asker Kınası ve Asker yollama günü Şehitkamil Karacaören Mahallesinde [köyü] yaptı.

Gaziantep `Te  Yiğit Asker Kınası Ve Asker Yollama Günü Yapıldı
Bu içerik 600 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER 
Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit Askere Gidecek   Oğlu Durdu Yiğit İçin Muhteşem Bir Asker Kınası ve Asker yollama günü Şehitkamil Karacaören Mahallesinde [köyü] yaptı.


Gelen konuklar için 4 tane koyun kurbanı kesildi .gelen konuklar için kesilen kurbanlar yemek yapıldı.davul zurna eşliğinde "Yah" ve zılgıtlarla ile halaylar çekildi.Türk Bayrakları ile donatıldı ,Asker Durdu Yiğit Elinde Türk Bayrağımızla halayda oynadı .


Katılanlar ise Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ,Nurdağı Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Şahinbey  Ziraat Odası Başkanı Ali Çolak , Şehitkamil Askerlik Şubesi Başkanı Jandarma  Üsteğmen Ümit Emrecan  ,Şehitkamil Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Tahir  Karacaoğlu, Gaziantep Hemşeri Dernekleri Başkanı Gazeteci Halil Eyyupoğlu ,Vatanhaberleri Haber Müdürü Gazeteci Abdullah Yiğit,

Kiraz Üreticiler Birliği Başkanı Enver Yıldız, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Gaziantep Temsilcisi Gaziantep Muhtarlar Derneği Başkanı Ökkeş Titiz, Şehitkamil Muhtarlar Derneği Başkanı İbrahim Halil Kargin, 

Kızık Pekmezciler Derneği  Başkanı Mustafa Bayındır ,Yaklaşık 150 Mahalle Muhtarları  ,Akrabaları,Yakınları ve Yiğit Ailesi katıldı .


Gelen protokol Asker Durdu Yiğit ile beraber halay çekti beraber Türkiyem Şarkısını  söylediler .


Öğle yemeğinden sonra  Karacaören Mahallesi İmamı Ülkemizde görev yapan askerler için ve Zeytin dalı operasyonunda görev yapan mehmetçiklerimiz için dualar okudu.

Gaziantep Ziraat Odaları Birliği Başkanı ve Şehitkamil Ziraat Odası Başkanı Cuma Yiğit ise Askere gidecek  Oğlum Durdu Yiğit için mahallemizde [köyümüzde] Asker Kınası ve Asker yollama günü yaptık.

bu önemli gönümüzde dostlarımızı, oda başkanlarımızı, mülkü amirlerimizi ,askeri yetkililerimizi,muhtarlarımızı ve akrabalarımızı davet ettik birlik ve beraberlik içinde muhteşem bir asker kınası ve asker yollama günü oldu bu önemli gününde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza tek tek teşekkür ediyorum diyerek

.2 oğlumu askere gönderdim bu üçünçü oğlum .kazasız belasız gider gelir teskereyi alır .zeytin dalı operasyonunda görev yapan mehmetçiklerimizede başarılar diliyorum onlar için dua ediyoruz diyerek  Hepimiz mehmetçikiz dedi . 


Gelen konuklar Askere Gidecek Durdu Yiğit ile beraber hatıra fotoğrafı çektiler .

 

 

 

Gaziantep `Te Yiğit Asker Kınası Ve Asker Yollama Günü Yapıldı ASKER KINASI ASKER UĞURLAMA GÜNÜ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL BAŞKAN CUMA YİĞİT YİĞİT ASKER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI