Advert

Tarsim İle Yavuzeli Ziraat Odası İş Birliği İle Çiftçilere Eğitim

Gaziantep Yavuzeli İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Konferans Salonunda Tarsim Adana Bölge Müdürlüğü ile Yavuzeli Ziraat Odası Başkanlığının İş Birliğinde Yavuzeli Çiftçilerine Eğitim verildi.

Tarsim İle Yavuzeli Ziraat Odası İş Birliği İle Çiftçilere Eğitim
Bu içerik 160 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER 


Gaziantep Yavuzeli İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Konferans Salonunda Tarsim Adana Bölge Müdürlüğü ile Yavuzeli Ziraat Odası Başkanlığının İş Birliğinde Yavuzeli Çiftçilerine Eğitim verildi.


Katılanlar ise  Yavuzeli  Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, Tarsim Adana Bölge Müdürü Abdulvahap Kalaycıoğlu, Kıdemli Uzman Yusuf Üstün, Uzman Yardımcısı Osman Ağiç, Yavuzeli İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık  Müdürü  Mehmet Gürbüz , Yavuzeli Ziraat Bankası Şube Müdürü Serdar Anılır, Yavuzeli Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Yılmaz , Muhtarlar ve Çiftçiler katıldı .


Tarsim Adana Bölge Müdürü Abdulvahap Kalaycıoğlu , Öncelikle Toplantımıza katılanlara tek tek teşekkür ediyorum . Tarsim Adana Bölge Müdürlüğü olarak  Bugün Gaziantep  Yavuzeli ilçesinde ziraat odası iş birliği ile beraber çiftçilerimize eğitim verdik .ÇİFTÇİLERİMİZ İÇİN  KARA GÜN DOSTU TARSİM `DIR .

Genel müdürlük bünyesinde  ülkemizde yapmış olduğumuz çalışmalar örnek ile gösterilmektedir bizler Tarsim olarak her zaman çiftçilerimizin yanındayız onlar için faaliyetlerimiz davam etmekte olduğunu bizi kırmayarak eğitim çalışmalarımıza katılanlara yeniden teşekkür ediyorum .

Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin işleyişi ve 2018 yılında uygulamaya alınan yenilikler hakkında bilgi verdik.

TARSİM’in neredeyse 12 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen, dünyada uygulanan tarım sigortacılığı modelleri arasında en başarılı ve hızlı büyüyen konumda. Bu süreçte yüzde 20 oranında sigortalılık elde edildi. 


Yavuzeli Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar ise Tarsim Adana Bölge Müdürlüğü ile Yavuzeli Ziraat Odası Başkanlığımızın  İş Birliğinde Yavuzeli ilçemizin  Çiftçilerine Eğitim verdik .süper bir eğitim çalışması oldu .

Eğitim çalışmasına Katılan  Tarsim Adana Bölge Müdürü Abdulvahap Kalaycıoğlu, Kıdemli Uzman Yusuf Üstün, Uzman Yardımcısı Osman Ağiç, Yavuzeli İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık  Müdürü  Mehmet Gürbüz , Yavuzeli Ziraat Bankası Şube Müdürü Serdar Anılır, Yavuzeli Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet Yılmaz , Muhtarlar ve Çiftçilerimize teşekkür ediyorum .

bizler ziraat odası olarak her zaman çiftçilerimizin hizmetindeyiz onlar için yaptığımız projelerimiz davam etmekte olduğunu,

 2018 yılı içerisinde ilçemiz için yapmış olduğumuz projelerimiz yakında  çiftçilerimize sunacağız dedi.


Toplantı Sonrasında Tarsim Adana Bölge Müdürü Abdulvahap Kalaycıoğlu, Kıdemli Uzman Yusuf Üstün, Uzman Yardımcısı Osman Ağiç, Yavuzeli  Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar `ı Makamında ziyaret ettiler .

 

 

 

 
 
Tarsim İle Yavuzeli Ziraat Odası İş Birliği İle Çiftçilere Eğitim TARSİM YAVUZEL YAVUZELİ ZİRAAT ODASI BAŞKANI BEKİR SAKAR GAZİANTEP ÇİFTÇİLER EĞİTİM MUHTARLAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI