Advert

Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği’nden Vali Erin’e Teşekkür

Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen ,yönetim kurulu üyelerini, Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu ,Dr.İmbat Muğlu Güvenlik ve Terör Uzmanı, Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Tatlı `yı makamında kabul etti.Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları

Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği’nden Vali Erin’e Teşekkür
Bu içerik 744 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA 

Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen ,yönetim kurulu üyelerini, Şanlıurfa Güvenlik Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu ,Dr.İmbat Muğlu Güvenlik ve Terör   Uzmanı, Gaziantep Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Tatlı `yı  makamında kabul etti.Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları 

Vali Erin’e, şehit aileleri ve gazilere verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür etmek amacıyla gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Erin, “Devletimizin imkânları ölçüsünde şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya, onlara maddi ve manevi destek olmaya çalışıyoruz. Ne yaparsak yapalım, onların üstün fedakârlıklarının karşılığını zerre kadar ödeyemeyeceğimizi biliyoruz. Ancak sorumluluğumuzu yerine getirebilmek, vicdanen az da olsa rahat olabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erin, her iki başkan ve yönetim kurulu üyelerine hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği adına dernek başkanı Abbas Gündüz, Vali Erin’e bir teşekkür plaketi sundu. Vali Erin de ziyaretin anısına dernek başkanları ve yönetim kurulu üyelerine birer hediye takdim etti.
Ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği’nden Vali Erin’e Teşekkür ŞANLIURFA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI