Advert

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan `a Anlamlı Hediye

3 Şubatta Ak parti Batman 6.olağan kongresine Gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan `ın Karşılama Töreninde Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu Tarafından İpek Üzerinde İşlenmiş Türk Bayrağı ve İpek Halı Üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan `ın yazılı ismi hediye etti.

Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan `a Anlamlı Hediye
Bu içerik 165 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT –BATMAN –ÖZEL HABER

3 Şubatta Ak Parti Batman 6.olağan kongresine Gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan `ın Karşılama Töreninde Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu Tarafından İpek Üzerinde İşlenmiş Türk Bayrağı ve İpek Halı Üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan `ın yazılı ismi hediye etti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Mahsum Batu , Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan `ın 3 Şubatta Ak Parti Batman 6.olağan kongresine gelişi esnasında karşılama töreninde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan `a İpek Üzerinde İşlenmiş Türk Bayrağı ve İpek Halı Üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan `ın yazılı ismini hediye ederek . derneğimiz hakkında bilgi vererek her zaman sayın cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu söyledik .Biz Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneği olarak her zaman Reisin yolunda gideçeğimizi ifade ettik onun yolu bizim yolumuzdur 81 il teşkilatımız ile her zaman hükümetimizin ve devletimizin yanında yer alacağımızıda söyledik.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Genel Başkan Batu , Ellerini ovuşturarak Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini,diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, sevindirmeyeceğiz.Bu vatana ihanet edenler, bu ihanetin bedelini ödeyecek.
Biz, gerektiğinde tüm fertleriyle inancı, vatanı, bayrağı, devleti uğruna savaşabilen, bunu göze alan bir milletiz.
İslam dünyasının umudu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye’dir. Sonuna kadar devletimizin ve milletimizin emrindeyiz. Böyle bir lider birdaha gelmez,onu şer odaklarına yedirmeyiz dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Etiketler :
ANLAMLI HEDİYEbatmancumhurbaşkanı recep tayyip erdoğanDOĞU BATI AK KARDEŞLİK DERNEĞİDOĞU BATI AK KARDEŞLİK DERNEĞİNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN `A ANLAMLI HEDİYE Doğu Batı Ak Kardeşlik Derneğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan `a Anlaml
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI