Advert

Salih kırmızıkuş `tan Özel Eğitimde Çoçuğunuz Güvende

Gaziantep Algı özel Eğitim Kurumları Yönetim Kurul Başkanı Salih kırmızıkuş Mubabirimiz Abdullah Yiğit `e Gaziantep özel Algı eğitim ve rehabilitasyon merkezi ile çocuğunuz mezun olduktan sonra da güvende diyerek açıklamalarda bulundu .

Salih kırmızıkuş `tan  Özel Eğitimde Çoçuğunuz Güvende
Bu içerik 191 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP –ÖZEL HABER 
Gaziantep Algı özel Eğitim Kurumları  Yönetim Kurul Başkanı Salih kırmızıkuş Mubabirimiz Abdullah Yiğit `e Gaziantep özel Algı eğitim ve rehabilitasyon merkezi ile çocuğunuz mezun olduktan sonra da güvende diyerek açıklamalarda bulundu .
Gaziantep’de özel eğitim alanında,üst kalitede eğitim verecek, yatırımı insan odaklı olarak ülkenin geleceğinde rol oynayacak nesiller yetiştirmeyi hedefleyen, Algı özel Eğitim Kurumları'nın Yönetim kurul başkanı Salih kırmızıkuş,” özel eğitim dikkat isteyen  bir kuruluştur. Biz öğrencilerimizin her zaman yanlarında olduğumuz gibi mezun olduktan sonra da iş görebilen durumdaki bireylerin İŞKUR ortaklı sosyal hayata katılımlarını sağlamak amacı ile iş yerine yerleştirilmelerinde elimizden geleni yapıyoruz.” Dedi.
Salih kırmızıkuş ve diğer eğitimci işadamının bir araya gelerek kurduğu Özel Gaziantep Algı özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi, ilk etapta, özel eğitim alanındaki tüm özel durum öğrencilerinin eğitim alabileceği kapasiteye sahip olarak 10 deneyimli öğretmeni ve pedegogları ile 200 öğrenci kapasiteyle Gaziantep’in şehit Kamil ilçesindeki pancarlı mahallesinde yer alan merkezinde eğitime devam ediyor. Özel Algı eğitim ve rehabilitasyon merkezi’nin farkındalık yaratacak eğitim sistemini anlatan yönetim kurulu Başkanı Salih kırmızıkuş, okulda öğretmeninden öğrencisine kadar her bireyin özel bir eğitimden geçirileceğini vurguladı. Öğretmen alımlarını da enneagram kişilik testi ile gerçekleştirildiğinin altını çizen Kırmızıkuş, "Görüşmeye gelen öğretmen adaylarımız eğitmenler ve sosyologlarımız eşliğinde özel testlerden geçiyor. Öğrencisinden öğretmenine ,değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun gençlerini, her alanda geleceğin liderlerini yetiştirmek için yola çıktık" diye konuştu.

 

 

Salih kırmızıkuş `tan Özel Eğitimde Çoçuğunuz Güvende Gaziantep Algı özel Eğitim Kurumları Yönetim Kurul Başkanı Salih kırmızıkuş GAZİANTEP Gaziantep özel Algı eğitim ve rehabilitasyon merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI