Advert

Madde bağımlıları tedaviye gönderiliyor

Osmanlı Ocakları 1453 Genel Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu'da madde bağımlılığıyla mücadele kapsamında il teşkilatlarına talimat vererek, tedavi süreci başlatıyor.

 Madde bağımlıları tedaviye gönderiliyor
Bu içerik 76 kez okundu.

Doğu ve Güneydoğu'da madde bağımlısı gençlerin hayata kazandırılması amacıyla Şanlıurfa'da eğitim semineri düzenlendi. Osmanlı Ocakları 1453 İl Başkanlığı, madde bağımlısı 7 kişiyi tedavi için Gaziantep'e gönderdi. Bu çalışmanın tüm Doğu ve Güneydoğu'daki illerde yapılacağını söyleyen Osmanlı Ocakları 1453 Genel Başkanı Muhammed Emin Canpolat, madde bağımlılığıyla mücadele etmekte kararlı olduklarını vurguladı.

Haliliye Kaymakamlığı, Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü ve İŞ Kur işbirliğiyle düzenlenen seminere Haliliye Kaymakamı, Osmanlı Ocakları 1453 Genel Başkanı Muhammed Emin Canpolat, İl Başkanı Ahmet Arslan ve madde bağımlısı gençler ve aileleri katıldı.

Seminere cezaevinde bulunan bazı madde bağımlısı gençlerin aileleri de katıldı. Cezaevinde olan madde bağımlısı gençlerin tedavisi için de çalışma başlatılacağı belirtilirken, Haliliye Kaymakamı Ali Yılmaz, "biz yetkililer olarak, gençlerimizin hayata kazandırılması için elimizden geleni yapacağız. Biz bu gençlerimizin kötü alışkanlıklara bulaşmaması, bulaşanların da bir an önce kurtulması için gerekli tüm desteği sağlayacağız" dedi.

Osmanlı Ocakları İl Başkanı Ahmet Arslan da, genel başkanlarının talimatlarıyla Doğu ve güneydoğu da proje başlatıldığını ve bu proje kapsamında Şanlıurfa'dan 7 gencin tedavi için Gaziantep'e gönderileceğini söyledi.

Osmanlı Ocakları 1453 Genel Başkanlığı Başkanlığı Doğu ve Güneydoğu' Osmanlı Ocakları 1453 İl Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI