Advert

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ SEÇİMLERİ YAPILDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin 1. Olağan Kongresi yapıldı. Şair Nabi Konferans Salonunda gerçekleşen kongrede Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi başkanı ve yönetim kurulu belirlendi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK MECLİSİ SEÇİMLERİ YAPILDI
Bu içerik 50 kez okundu.

 

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi’nin 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Gerçekleşen kongrede Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi başkanı ve yönetim kurulu belirlendi.

Gerçekleşen Genel Kurul toplantısı ile Gençlik Meclisi 83 kişi ile oluşan yapıdadır. Gençlik Meclisi, 2 Başkan vekili, 1 Genel Sekreter, 5 Divan Kurulu üyesi ve 5 komisyondan meydana gelmektedir.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi 1.Olağan Kongresinde konuşan Başkan Nihat Çiftçi, gençlerin kendi şehirleri için güzel projelere imza atacaklarının temennisinde bulunarak, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi 1.Olağan Kongresini yapıyoruz. Şanlıurfa’da genç bir nüfus var sadece 670 Bin öğrencisi olan bir şehirde yaşıyoruz. Gençliğe bakışımız Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan alıyoruz ve dolayısı gençlerimize güveniyoruz. Genç nüfusun bir takım ihtiyaçları vardır. Eğitim ihtiyacı olarak İstanbul’dan sonra en fazla eğitim yatırımı bu şehirde gençlere yapılıyor. Gençliği bir hedefi bir amacı, bir rotası olmalı ve hedef olarak belirlediği rotada muhakkak geçmişinden ecdadından değer olmalıdır. Şanlıurfa için kendiniz güçlü fikir üretmelisiniz bunu genç yaşta elde ederseniz sizlerin yararına olacaktır ve sizlerin bunu yapabileceğine inanıyorum. Şanlıurfa’nın gençliğine güveniyorum. Kurulan gençlik meclisi ile tüm ilçelerde yer alan gençlerimiz bizleri bekliyor hepsine ulaşacağız hepsiyle kardeş olacağız ve inandığımız değerleri onlara anlatacağız. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi 1.Olağan Kongresinin Belediyemize ve şehrimize hayırlı sonuçlar getirmesini diliyor, katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI