Advert

Birecik Esnaf ve Sanatkar Odaları , Zeytin Dalına Destek Proğramı İçin Hatay `da

Hatay İlinde Antakya Ottoman Palace Hotel'de. 81 İlden Binlerce Esnaf ve Sanatkar Zeytin Dalı İçin Hatay`dayız Devletimizin Yanındayız proğramına Birecik Minibüsçüler ve Kamyoncular Esnaf Odası Başkanı Mehmet Begit, Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,Birecik Esnaf Odası Başkanı Ali Hocaoğlu ve 81 ilden gelen Oda başkanları programa katıldı.

Birecik Esnaf ve Sanatkar Odaları , Zeytin Dalına Destek Proğramı İçin Hatay `da
Bu içerik 193 kez okundu.

ABDULLAH YİĞİT-HATAY

Hatay İlinde  Antakya Ottoman Palace Hotel'de. 81 İlden  Binlerce Esnaf ve Sanatkar Zeytin Dalı İçin Hatay`dayız  Devletimizin Yanındayız proğramına  Birecik Minibüsçüler ve Kamyoncular Esnaf Odası Başkanı Mehmet Begit, Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ,Birecik Esnaf Odası Başkanı Ali  İhsan Hocaoğlu ve 81 ilden gelen Oda başkanları programa katıldı.

Birecik Minibüsçüler ve Kamyoncular Esnaf Odası Başkanı Mehmet Begit,81 İlden Binlerce Esnaf ve Sanatkar odaları olarak Hatay `dayız Zeytin dalı hareketini destekliyoruz devletimizin yanındayız.

Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aykılıç ise Birecik ilçemizde Esnaf ve Sanatkar oda Başkanları arkadaşlarımız ile geldik 81 ilden binlerce esnaf ve Sanatkar Zeytin dalına destek için burdayız. Ülkemiz için  varız dedi.

Birecik Esnaf Odası Başkanı Ali İhsan Hocaoğlu ise Esnaf Odaları Olarak Hataydayız zeytin dalı haretini destekliyoruz vatanımız milletimiz için varız dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Mehmet Begit dahil, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Mehmet Begit dahil, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, Mehmet Begit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: yazı

 
 
 
Birecik Esnaf ve Sanatkar Odaları Zeytin Dalına Destek Proğramı İçin Hatay `da HATAY BİRECİK ZEYTİN DALINA DESTEK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 İRAN’da  Protestolarda 21 ölü
İRAN’da Protestolarda 21 ölü
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI
BAŞKAN ÇİFTÇİ'DEN YENİ YIL MESAJI