Advert

KINAŞ AİLESİ'NDEN AK PARTİ'YE TAM DESTEK

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, 24 Haziran seçimleri çalışmaları kapsamında ilçenin köklü ailelerinden Kınaş Ailesi'ni ziyaret etti. Kınaş Ailesi, yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde Ak Parti'ye tam destek vereceklerini ifade etti.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KINAŞ AİLESİ'NDEN AK PARTİ'YE TAM DESTEK
KINAŞ AİLESİ'NDEN AK PARTİ'YE TAM DESTEK admin
Advert

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe merkezi ve kırsal ayrımı yapmadan çalınmadık kapı bırakmayan Başkan Menderes Atilla, ilçenin önde gelen aileleri ve aşiretlerini de ziyaret etmeyi ihmal etmiyor.

 

AİLE GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ 24 HAZİRAN'DA DA AK PARTİ'Yİ DESTEKLEYECEK

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, İlçe Başkanı Halid Şimşek, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve partililer ilçenin önde gelen ailelerinden Kınaş Ailesi'ni ziyaret etti. Kınaş Ailesi yaklaşan seçimler öncesinde Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya ve Ak Parti'ye desteğini açıkladı. Kınaş Ailesi, Ceylanpınar’a yapılan hizmetleri görmezden gelemeyeceklerini ve geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte Ak Parti'ye destek vereceklerini belirtti.

 

"TOPYEKUN BİZLERE VERMİŞ OLDUKLARI BU DESTEKLE GÜCÜMÜZE GÜÇ, CESARETİMİZE CESARET KATMIŞLARDIR"

Ceylanpınar Belediye Başkanı, Kınaş Ailesi'nin desteğiyle Ak Parti'nin gücüne güç kattığını ifade etti. Atilla, "Öncelikle Kınaş ailesini tercihlerini istikrardan yana kullandıkları için canı gönülden tebrik ediyorum. Kınaş ailesi, Ceylanpınar ve Ceylanpınar'ın dışında yapmış oldukları çalışmalar ve yatırımlarla kentin gururu haline gelmiş sayılı ailelerdendir. Daha önce de AK Parti ile ilişkili olan Kınaşlar siyasette aktif rol alan bir ailedir. Teşkilatçılığı çok iyi bilen Kınaş ailesi her konuda faydalanabileceğimiz donanımlı ender ailelerdendir. Topyekun bizlere vermiş oldukları bu destekle gücümüze güç, cesaretimize cesaret katmışlardır" dedi.

 

KINAŞ AİLESİ'NDEN AK PARTİ'YE TAM DESTEK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar