Advert

Bakan Fakıbaba 15 Yılda Çok Güzel İşler Yaptık

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 8 acil servis istasyonu ve 30 okulun temel atma töreni ile çok amaçlı spor salonu ve aile sağlığı merkezinin toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetlerinin son 15 yılda çok güzel yatırımlar yaptığını belirterek halkın bu yatırımları çok iyi gördüğünü söyledi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bakan Fakıbaba 15 Yılda Çok Güzel İşler Yaptık
Bakan Fakıbaba 15 Yılda Çok Güzel İşler Yaptık admin
Advert

 

 

Türkiye'nin gençleri ve çocuklarının çok güzel yatırımları hak ettiğini belirten Fakıbaba, "Biz gençlerimize ne yapsak azdır, çocuklarımız bizim canımız. Bizim çocuklarımız geleceğimiz. Emin olun eğitimde, sağlıkta çok güzel işler yaptık." dedi.

 

Fakıbaba, AK Parti hükümetlerinin önüne çıkarılan Gezi, 17-25 Aralık ve MİT tırları olayları ile 15 Temmuz darbe girişimine rağmen büyük işler yaptığını ifade ederek, 2023 yılına kadar daha güzel işler yapacaklarını dile getirdi.

 

Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa'da  Cumhuriyet Döneminden 2002  yılına kadar sadece 5 Bin 500 Derslik vardı, biz sadece bu yıl 4 Bin derslik okulu bitirmenin projelerini yapıyoruz çünkü çocuklarımız, Şanlıurfa'mız hak ediyor.  Biz çocuklarımıza ne yapsak azdır biz onlar için çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz, onlar bizim geleceğimiz. Bizler 15 Yılda Eğitimde, Sağlıkta, Sporda bir çok alanda çok güzel başardık ama yeterli değil çocuklarımız için, çocuklarımızın geleceği daha çok çalışmalıyız bu noktada Şanlıurfa'nın bizlere desteğini esirgemeyeceğini biliyoruz ve Allah'ın izniyle 24 Haziran akşamı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanımız olacaktır ama sakın kötü insanların oyunlarına gelmeyin, Oyumuza Cumhurbaşkanına verelim ama AK Partiye oy vermeyelim mantığı ile hareket edersek düşmanlarımıza gün doğar dikkat edelim. Ülkemize, Şanlıurfa'mıza sahip çıkma zamanı.

 

Bakan Fakıbaba 15 Yılda Çok Güzel İşler Yaptık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
Türk engelli takımı Kotor'da tarih yazdı
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar
İzmir'de İftar Akşamında Önemli Mesajlar